Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi van ez amikor a routerről...

Mi van ez amikor a routerről akarok nezetni? (lent)

Figyelt kérdés
a hálozat ezen a számítógépen mentett beállításai nem felelnek meg a hálózat követelményeinek.. <---ez.. most vettük TENDA routert fel lett telepítve és amikor akarok csatlakozni rá ezt írja.. miért van ez? mit kell tennem hogy jó legyen?

2012. júl. 27. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel az internet szolgáltatót és egyeztess velük!Általában ők szokták a net mellé adni a cuccokat biztos segítenek.
2012. júl. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
milyen cuccokat?
2012. júl. 27. 19:42
 3/8 P.O.C. ***** válasza:
Túl kevés az infó! Milyen internet kapcsolatod van és mi a modemes pontos típusa?
2012. júl. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
t-home, Tenda 300Mbps Wirelles N EasySetup Router 2 antennás
2012. júl. 27. 21:20
 5/8 anonim ***** válasza:
A modemről beszélek amit a t-home beüzemelt nálatok őket tárcsázd van ingyenes ügyfélszolgálat!Legalább is az invitel-nél van.Nekem is volt modem problémám(behalt)másnap hozták a másikat és kicserélték ingyen még a kiszállást sem kellett kifizetni!
2012. júl. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 P.O.C. ***** válasza:

De a modem milyen, amit a T-Home -osok adtak. A beállítás függvényében nem mindegy.

Ha csak sima ADSL modem -ed van, akkor így kell eljárni:

[link]

2012. júl. 28. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyan beállítások amit a központból tudnak aktiválni.Nekem volt modem cserém mert a mit először hoztak a szerelők(invitel)2-3 hónap múlva meghalt.Kicserélté és nem tudtam utána Xbox360-nal a netre lépni.Kiderült hogy szólni kellett volna külön a Live miatt.Ez volt az a művelet amit a központból állítottak anélkül hogy ki jöttek volna.Ezért gondoltam hogy esetleg a szerződés kötésnél nem szerepelt a router-es opció és nincs bekapcsolva lehet ez is olyan funkció amit központon keresztül aktiválnak.
2012. júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.. :)
2012. júl. 29. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!