Szétszedtem egy régi ibm laptopot érdekelene hogy nem-e lehetne a kijelzőjére rákötni av kábellel mondjuk egy kamerát vagy esetleg egy dvd lejátszót?

Figyelt kérdés
Ha kellenek képek tudok felrakni.

2012. júl. 27. 20:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
amúgy ilyen tipusú: ibm thinkpad 2625
2012. júl. 27. 20:18
 2/12 A kérdező kommentje:

Valami ilyesmire gondoltam: http://www.youtube.com/watch?v=SKifzJ7sEWs


Itt vannak róla képek is:

[link]


[link]

2012. júl. 27. 20:44
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja egy ilyen kábellel: [link] az egyik vége le van csipve azt gondoltam valahova rá forrasztani és akkor csak bedugom a másik végét a kamerába vagy a dvd lejátszóba és akkor ott a kép a kijelzőn.
2012. júl. 27. 21:04
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp kel hozzá egy videokártya, Vagy valami ami vezérli a képernyőt. Mert a lejátszó az ezt nem teszi meg. Az csak a jelet küldi.
2012. júl. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ezzel csinálta:

[link]

2012. júl. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Vagy ezzel:

[link]

2012. júl. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ugy nem lehet hogy csak itt házilag összekötöm a laptop video kártyájával az av csati leblankolt végét valahogy?
2012. júl. 27. 23:38
 8/12 A kérdező kommentje:

Na rávettem magam hogy veszek egy ilyen nem is tudom miaz amit belinkeltél amúgy köszi. :) Cak még nem tudom hogy hol lehet ilyet kapni magyarországon. Na szóval akkor a végleges megoldás az ez: Veszek egy ilyen lcd vezérlő micsodát. (Azt nem tudom hogy nekem nem kell hang csak a kép akkor elég megvenni az olcsóbbat ami az első linken van vagy csak a "hangosal" működne úgy mint a videoban mert ott ugye azt használják.) [link]


És veszek egy dsub átalakítót [link] mert ugye nekem AV csati kell ami igy néz ki ezitán csak összedugdosom aztán elvileg működni-e kell nem?

2012. júl. 28. 03:06
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem találok seholse olyan lcd vezérlős bigyuszt.
2012. júl. 28. 03:21
 10/12 anonim ***** válasza:

Rendelj ebayről.

postaköltség se olyan vészes. (ismerős elég sokszor vásárolt már ott)

2012. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!