Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A 3D televízióknál ún. funkció...

A 3D televízióknál ún. funkció a 3D? Tehát ha normál képet szeretnék látni, azt át tudom váltani valami menün keresztül?

Figyelt kérdés
samsung ue32 eh6030wxxh - tíípus a kiszemelt, csak ez a kérdés nem világos.
2012. júl. 28. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
alap esetben hagyományosan 2D ben fut minden tv a 3D ahogy írtad egy funkció amit választhatsz. nem kell állítani semmit.
2012. júl. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
akkor szerintem értem ! tehát ha akarom 2d-ben nézem, de ha akarom válthatok 3d-re igaz ? Köszi
2012. júl. 28. 17:26
 3/13 anonim ***** válasza:
Ennyire jól megy? Totál bukás a 3D, felesleges ilyet venni.
2012. júl. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ez nem válasz a kérdésemre ... te fizeted ki ?
2012. júl. 28. 20:45
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem válasz, hogy totál bukta a 3D? Tanulj már meg olvasni.

A sok ember akit belehet hülyíteni ezzel, most veszi ezeket de 1-2 év és lecseng a 3D mizéria. Egyszerűen nincs jövője.

A tökéletes 2D-s képnek van jövője meg a nagyobb képméretnek.

2012. júl. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#2


Van konvertált 3D, ami nagyon, nagyon szar. Semmi mélységérzet, és talán még a képen is ront.

Filmeknél amit alapból 3D-be vettek fel nem rossz, de 90%-uknál semmi extra élményt nem ad hozzá az extra dimenzió.

Egy, max két kezemen meg tudom számolni hány filmet éri meg tényleg 3D-ben megnézni.

Ha van otthon egy PS3-mat akkor viszont megéri a 3D, rengeteg játékot 3D-ben adtak ki, és ezek nagy része jól sikerült, plusz egy játékkal több időt töltesz, mint egy filmmel.


Egyéb esetben felesleges a 3D, pár év múlva úgy is jön valami komolyabb technológia, remélhetőleg a hologramos tv már nem olyan távoli jövő.

Illetve 40" alatt felesleges 3D-s tv-t venni.

2012. júl. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen ! Nálam ez a válasz fogalma. Valószínű értelmes, részletes vélemény érdekelt, nem csak a te személyes véleményed, az engem hidegen hagy a döntésben. Köszönöm az utolsó válaszadónak !
2012. júl. 28. 21:46
 8/13 anonim ***** válasza:

Lol akkor minek teszel fel kérdést ha leszarod a felhasználók személyes véleményét?

Mondhattam volna, hogy vedd meg nyugodtan aztán meg lehetne bosszakodni, hogy 1-2 filmen kívül nem jön rá semmi.

2012. júl. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tényekre voltam kíváncsi ... szerintem a kérdés eléggé konkrét volt ... az egy elég érdekes vélemény hogy " felesleges ilyet venni " . A normális válaszokra voltam kíváncsi ... majd a vásárló eldönti hogy mit vesz meg és mit nem, de mielőtt megveszi valószínű utánajár ! Vagy rosszul gondolom ?!
2012. júl. 28. 21:51
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyébként tényleg jobban kifejthetted volna, az nem mond sokat egy embernek, hogy totál bukás, ha nincs otthon a témában nem tudja, hogy mi miatt?


Egyébként ez a tv ha jól látom úgy átlag 150k-ba kerül, ebből a helyedben vennék egy minimum 42"-es Panasonic plazmát, vagy ha kicsi a szoba akkor egy olcsóbb 32"-eset.

Vagy ha van felesleges pénz akkor vehetsz 3D-s tv-t is, ha nem bánod, hogy évente talán 2x fogod a 3D funkciót kihasználni.

2012. júl. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!