_Gabe_ kérdése:

Szeretnek egy uj 32 zollos LED-es, full HD, smart tv-t venni. Funkcio, kepminoseg, szinvisszaadas, kezelhetoseg, ar/ertek-ara'ny szempontjabol melyiket ajanljatok? Sajat tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Amire kell: upc digital, dvd, pc

Nem tudom pl, hogy a smart tv-kben eleve van-e LAN! Azt lattam, hogy wifis megoldas, mint opcio letezik.

Ja igen; alkerdes! A 3d sem elhanyagolhato!! De olyanra gondolok, ami atkapcsolhato (2d/3d) esetleg tud virtualis 3d-t

Meg ezt a 3d szemuveg dolgot se ertem. Mire jo? Sok mar a 3d adas?


KOSZI ELORE IS!!!!!


2012. aug. 3. 06:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó volna tudni milyen ár kategóriában gondolkodsz evvel kapcsolatban!
2012. aug. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jogos:)

Ugy 150e-ig!

2012. aug. 4. 01:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen árba nincs sok lehetőséged. Egy kicsivel több a Samsung UE-32ES6100, ami jó választásnak tűnik. 3D, Smart HUB Allshare.

A Samsung UE-40ES5500 -ben nincs se 3D, se Smart HUB, viszont 8 inchel több. Ha leginkább filmnézésre akarod használni, akkor ezt ajánlom.

LAN szokott lenni a legtöbb TV-n, de amelyiken nincs Smart HUB, ott csak DLNA-ra tudod használni, meg firmware frissítésre. 2d->3d átalakító szokott lenni a TV-kben, de azért az nem olyan, mint a 3D-ben felvett filmek.

A szemüveg dolgon mit nem értesz? A szemed elé kell tenni, hogy a mindegyik szemedbe csak az a kép jusson, amit látni kell vele.

Nem túl sok a 3D adás. Most az olimpiát nyomják, meg műholdakon lehet fogni 1-2 adót. A Smart HUB-on van egy Explore 3D alkalmazás, ami 3D dokumentum filmeket meg trailereket tartalmaz és USB-s HDD-ről is tudj 3D filmeket lejátszani.

2012. aug. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ebben benne van a Hyper Real Engine és a Clear Motion Rate ezek azért vannak hogy gyors akció jeleneteknél ne "felhősödjön" a kép amit egy pár ember már emlegetett akinek Full HD LCD-Tv-je van ha megnézed a TVk-et a legtöbb-ből hiányzik ez a két funkcó az enyémben is benne van én nem tapasztaltam az Úgynevezett "felhősödést" benne a PC és a játék mód is!De te döntesz azt ne felejtsd el!

2012. aug. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!