Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Apple MacBook-okban mi olyan jó?

Rajmi97 kérdése:

Apple MacBook-okban mi olyan jó?

Figyelt kérdés
Miért ilyen drágák mi olyan fantasztikusan jó bennük? Mi az amiért ilyen drágák?
2012. aug. 3. 20:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
55%
Úgy ahogy van az egész jó.az anyagok,a design,az alkatrészek,a rendkívüli megbízhatóság,hihetetlen tudás.Egy winfosos laptop GAGYI hozzá képest...Össze sem lehet hasonlítani,pedig némelyik szinte eléri a Mac-ek árát.....
2012. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Értem és mit tudsz az iPadról?? Az jóó és megéri? Hasznos.. Felér egy laptoppal?
2012. aug. 3. 20:32
 3/26 anonim ***** válasza:
44%
Az apple termékei az alma lógó és rendszer miatt olyan drága , maga a nyers ereje szállásán gyenelge csak az apple op rendszer jól van optimalizálva ezért olyan gyors és gördülékeny a játékot elfelejtettem vele.
2012. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
64%

Az is baró,de nemér fel egy laptoppal.Ha miliomos lennék,akkor vennék azt is,de így is örülök,hogy nagy nehezen ki tudtam nyögni egy MacBook Prot....

Tehát ha kacérkodsz a gondolattal,szívből ajánlom,senki,de senki nem bánta meg,hogy ilyet vett,ez tuti.

2012. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
:)) iPadról ha tud valaki valamit irjon böven mert nemtudom hogy vegyeke és fontos lenne :D
2012. aug. 3. 20:37
 6/26 A kérdező kommentje:
Akár hányszór kérdem valakitől, hogy milyen az iPad mindenki azt mondja szar fölösleges.. A számítógép szerelő haverom meg azt mondta hogy amerikai gagyi cuc.. De én mégis akarok venni valaki biztosan :DD Kinek milyen jó tapasztalata van vele?
2012. aug. 3. 20:44
 7/26 anonim ***** válasza:
61%
Mondom,h jó haveromnak van,de akkor már inkább gyüjts tovább,egy MacBook laptop klasszisokkal hasznosabb :)
2012. aug. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Tudom azt is akarok majd venni csak jöjjön el az ideje. Amikor elvégeztem a Gimit 12.-es ballagásomra gondoltam hogy veszek MacBook-ot addig még haszontalan lenne ugyanis csak net játék és semmi különösebbre nem használom. :) Így egyelőre csak az utazás kőnyű netezeés miatt gondoltam egy iPadra.. Egyébként nem nehéz megtanulni használni a MacIOS op. rendszert?
2012. aug. 3. 20:53
 9/26 anonim ***** válasza:

Nagyon felhasználóbarát,kb 3 nap...... :)

Jól kitalálták,az anyjuk mindenit :))

2012. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Huh.. kipróbálnám :D
2012. aug. 3. 20:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!