Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit tegyek az mp3 mal? Részlet...

Mit tegyek az mp3 mal? Részletek lennt!

Figyelt kérdés
VAn egy Philips GoGear mp3 lejátszóm.Rácsatlakoztattam a laptopra hogy új zenéket tegyek rá minden rendben ment ráraktam a zenéket viszont amikor lehúztam a gépról lefagyott az mp3 és nem érzekel semmit azt írja ki h :(OK a szétkapcsoláshoz)vagyis még mindíg azt hiszi h a gépen van.Akiár mit csinálok nem érzékel semmit és még csak ki se lehet kapcsolni.Hogyan hárítsam el a hibát?

2012. aug. 4. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
vedd ki az elemet, tedd vissza és kapcsold be újra
2012. aug. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te hüly e vagy??Az mp3-akba nem ekll elem tölteni kell őket!!!Gondolom ezt nem tudtad.De ha még ezt se tudod ne válaszolj a kérdésre!!!És am már elhárítottam a hibát tök egyszerű volt.
2012. aug. 6. 12:18
 3/7 anonim ***** válasza:

(1. vagyok)


"Az mp3-akba nem ekll elem tölteni kell őket!!!Gondolom ezt nem tudtad."


Az én MP3 lejátszóm AAA jelölésű ceruza elemmel megy. Gondolom ezt meg te nem tudtad.


Az lehet, hogy a Philips GoGear széria beépített aksis, ennek nem néztem utána, mikor a válaszomat írtam, valóban. Nem voltam elég körültekintő, de a szándékom jó volt.

Nekem is volt olyan, hogy lefagyott az MP3 lejátszóm, és az általam fentebb írt módszer volt orvoslat a problémára.


Azért te is gondolkodhattál volna többet, mielőtt lehülyézel.


Jó zenehallgatást, te másik hülye.

2012. aug. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
menj el a médiába!!!!!Egy elemes mp3 sincsen az vmi őstipusú szval te vagy lemaradva nagyon!!!ÉS én megyek nem folytatom ezt tovább csá
2012. aug. 6. 18:14
 5/7 anonim ***** válasza:

(1. vagyok újfent)


"Egy elemes mp3 sincsen az vmi őstipusú szval te vagy lemaradva nagyon!!!"


Ellentmondás, egy mondaton belül...


Miért akarsz felülemelkedni, és miért támadsz mindig?

Miért nézel hülyének, és miért vitatkozol, mikor te magad sem rendelkezel ezekhez alapul szolgáló elegendő információval?

Miért nem tudod értékelni a segítő szándékot?

Miért nem írod le a megoldást azoknak, akik később hasonló problémába ütköznének? (Egyébként én is kíváncsi lennék rá, bár téged ez fog a legkevésbé motiválni.)


Az első válaszodban elég lett volna annyit írni, hogy "nem elemes". Alig pár billentyűleütés (energiát is spóroltál volna), csak a lényegre szorítkozott volna, mellőzött volna mindennemű sértegetést és még el is rejtette volna a tájékozatlanságod. Továbbá nem is írtam volna többet.

2012. aug. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Több mint egy év után csak azért írok ide, hogy a kérdező megértse, hogy retard.
2014. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én két év után írom ugyanazt (retard bunkó) :)
2016. aug. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!