Xbox Live regisztrálás?

Figyelt kérdés

nah az van h regizni akarok az xbox live-ra van netkapcsolat meg minden de a leg elsö mikor emailt kér beirtam oda de mégse jó beirtam olyat ami létezik és olyat is ami nem de nem jo és már elegemvan h nyomkodom a joy stick-et össze visza h beirjam mindig ugyan azt -.-" jah és gépröl sikerül regizni gépen bevagyok jelentkezve nemtudok rögtön bejelentkezni egy meglevöbe ? mert nkm mmindig csak joint ir

HELP PLS



2012. aug. 5. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Kér egy rendes e-mail címet és egy másodlagos e-mail-t lehetőleg valós legyen mindkettő mert nem fog sikerülni!Ha mondjuk az Angol live-ra regelsz ott csak hotmail-es e-mailt fogad el.
2012. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kedves bugikaaa!

Íme, egy jó indok, amiért xbox-ozás helyett inkább anyanyelved tanulmányozására fordíthatnád az időt:

Sajnos ilyen zagyva megfogalmazással szegény első válaszoló meg sem értette a kérdésed...

Szóval ha szeretnéd megértetni magad embertársaiddal, kérlek tanulj meg ÍRNI!

Egyébként nekem is ugyanez a problémám (én azért is hámoztam ki a szókupacaidból a mondanivalót), de sajnos még nem tudom a megoldást...

2012. aug. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!