Tudnátok valami jó tv-t mondani 140e FT-ig? Elsősorban xboxra kell.40-42 képátmérővel

Figyelt kérdés

2012. aug. 5. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajna 40-42 col-os és merném ajánlani az meghaladja a rászánt összeget!Itt van kettő amit mernék ajánlani ez ugyan kicsivel több de többet is tud játékra(benne van a játék mód),PC-re,és filmekre egyaránt tökéletes!

[link]

a másik pedig ez lenne ennél kisebb az kép átló!

[link]

A Samsung a világon a piac vezető LCD,LED,és 3D TV eladásban nekem is Samsungom van és Xbox360-al nyomom + PC+Filmek semmiesetre sem akarlak rábeszélni de a többi márkát felejtsd el PL:Sony a legtöbb TV-jük 50Hz 8ms körüli válaszidő és annyiba kerül mint egy 100-200Hz TV a Panasonic, Grundig sehol nincsenek!A Samsung TV-re 2-3 év garanciát adnak!Az első amit ajánlottam az nagyon ott van és van benne két opció is ami a TV-k 80%-ból hiányzik a Hyper Real Engine és Clear Motion Rate ezek hiánya okozza az úgynevezett "felhősödést" gyors akció jeleneteknél,már pár embertől hallottam vissza ilyen problémát nekem még nem volt.Az a lényeg hogy te döntesz ez csak javaslat!Remélem segített!Jó játékot kívánok!

2012. aug. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eredeti vagy flashelt boxhoz kéne?
2012. aug. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
flashelt
2012. aug. 6. 13:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem D sorozatú Samsungot már nem fogsz kapni. Azok tavalyi modellek.

Ez esetleg jó lehet játékra:

[link]


Filmre meg ez:

[link]

de inkább a nagy tesója:

[link]

2012. aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Óóó de éreztem, xbox+flash+140 ezres tévé az legalább 200 ezer forint.

De 3 ezre már nincs játékra...

Szánalmas, gusztustalan tolvaj patkány...

2012. aug. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ki kérdezett téged?Ha nem tudsz normális választ adni húzz el anyádba.Te nyomorék
2012. aug. 6. 13:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi van te tolvaj cigány g*ci?

Apucinak sikerült jó kéróba betörnie a héten?

2012. aug. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ez tényleg egy tolvaj:D

Tudod milyen nagy érzés egy BF3-SKATE3-FIFA12 őt multiplayerbe tolni? Youtubét is tudnál nézni ha nem lenne elbaszva az Xboxod.

2012. aug. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!