Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem értem, mér kell ujraflashe...

Nem értem, mér kell ujraflashelni az xbox360-t?

Figyelt kérdés

Mindig hallom, hogy félévente kell flashelni, meg frissíteni, de akkor a régi játékokat nem viszi.. de már teljesen összezavarodtam.

Valaki tud segíteni azzal,hogy elmagyarázza mert épp ki szeretném flasheltetni.

Előre is köszönöm!



2012. aug. 6. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne flasheltesd ki és máris nem lesz semmilyen problémád.
2012. aug. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 slakat ***** válasza:
87%

A Microsoft és a játékfejlesztők folyamatosan azon fáradoznak, hogy újfajta védelmeket építsenek be a frissen megjelenő játékokba. Amikor kifejlesztenek egy ilyen új védelmet, akkortól az új megjelenésekben már ezek benne lesznek. Erre szokott válasz lenni a másik oldalról, hogy megjelenik egy új firmware (flash). Csak akkor kell frissíteni a flasht, ha a legfrissebb játékokra hajtasz. Általában ez azzal jár, hogy a korábban kiírt biztonsági másolatokat a dvd drive már nem fogja tudni beolvasni. Ha tényleg érdekel a téma, akkor szánj rá egy kis időt és az alábbi oldalon a felmerülő kérdéseidre megtalálod a választ.

[link]

2012. aug. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

-slakat


Köszönöm szépen a válaszod,sokat segítettél.

Csak annyit szeretnék még kérdezni, hogy ha kiflash-elik a napokban, akkor meik legujjab játékot viszi?vagy flash függő?

Grand theft auto, cod, wwe 12-13, ilyesmi játékok érdekelnek és amiket esetleg találok.

2012. aug. 7. 11:40
 4/8 anonim válasza:

szar flash hol vinné még ezeket?

Fél év mire egy új játékkal játszhatsz. Játszol rajta kemény 3 órát és meg is unod! Nem értem miért kell ki flashelni?

A multiplayer öröme nem is érdekel?:D

2012. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 slakat ***** válasza:
Erre nem tudok így látatlanban választ adni. Ismerni kellene hozzá, hogy milyen dvd meghajtó van a gépedben. Ugyanis nem mindegyikre ugyan az flash megy rá. Márpedig ez flash függő. Amikor odaadod a hozzáértőnek, kérd ki a tanácsát. Mert kérdezni sose szabad szégyellni. Ráadásul sokkal olcsóbb is, mint tudatlanul elbarmolni valamit. Minden esetre, ha flashelve van, akkor az online játék felejtős. A dasboard frissítéseket is kerülni kell, mert általában visszaállítja a flasht az eredetire. Viszont olyan is lehet, hogy kéri valamelyik új játék a legújabbat.
2012. aug. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnos eddig se tudtam multizni :(

Köszönöm a segítséget kérem a tanácsát és ujj flasht próbálok belerakatni.

Az livo-t pedig kerülöm , mint eddig :/

2012. aug. 7. 15:10
 7/8 Peet97 válasza:

Szerintem még ne flasheld ki mert jövő január februárba új flashet adnak ki.

Egy új flash általába viszi a régebbijátékokat is egy két kivételével.

Arra pedig figyelj hogy a flashednél ujjabb játékot nerakj bele mert 1 az h ugyse játsza le másik h tnkreteheted vele a gépet és drága utánna javítattni.(Ha az utóbbi mondattal kapcsolatban kiványcsi vagy valamire írj.)

2012. aug. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Igy már jobban átgondolom:)
2012. nov. 12. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!