Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mekkora adatforgalmú mobil...

Mekkora adatforgalmú mobil internetre fizessek elő?

Figyelt kérdés

Általában csak böngészni szoktam, google-ben keresek rá dolgokra, skype-on, facebook-on beszélgetek a családdal, híreket olvasok, néha megnézek egy-egy videót (ez kb. heti két-három alkalom), fotókat küldök e-mailben, szöveges e-maileket írok. Napi szinten munka után átlag kb. másfél-két órát internetezek összességében.

Ezekhez a tevékenységekhez mekkora adatforgalmú internet lenne elég?

A válaszokat előre is köszönöm!


2012. aug. 7. 11:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Hm.Hát én annyira nem értek hozzá,de szerintem a skype szaggatni,akadozni fog,ha kis sávszélességű a neted + skype mellett a feltöltőkártyás internetet se ajánlom(úgy tudom, már ilyen is van), mert kellemetlen,ha megszakad egy jó beszélgetés az egyenleged hiánya miatt.

A többihez a létező legkisebb,legolcsóbb csomag is elég lehet...

2012. aug. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!