Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy lehet félreflashelt xbox...

Buksi123 kérdése:

Hogy lehet félreflashelt xbox 360 konzolt helyrehozni?

Figyelt kérdés
Próbáltam itthon kiflashelni az xbox-om, mert drágának tartom elvinni olyanhoz aki meg tudja csinálni, és annyit ügyeskedtem h félrekattintottam és véletlen félreflasheltem... :(

2012. aug. 7. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Állítólag akkor nyugodtan a kukába dobhatod!Külön fel is hívják rá a figyelmet!
2012. aug. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Nem kötözködni akarok de nem értem miért flash-elik az Xbox360 konzolokat 10-15 értékelhető játéknál úgy sem jön ki több!Évente 2-3 olyan játék jön rá amit megéri megvenni!Meg kell venni a Fallout 3 és a Fallout new Vegast meg a Skyrim-et azokkal több száz órát lehet játszani külön-külön amíg vársz egy jó játékra.
2012. aug. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Utolsó ez hülyeség szerintem!

Egyet értek, nem kell kiflashelni.

De azért jóval több értékelhető játék jön ki évente mint 2-3.:D (Forza, Battlefield, Halo, Red Dead, stb...)

2012. aug. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok!Nekem a lineáris játékok nem igazán jönnek be!A rágógumi játékokat(4-10 órás játékidő) meg sem nézem!Így sajnos nekem évente 1-2 játék marad!A Fallout-ok és a Skyrim mellett a többi nálam labdába sem rúghat de a Borderlands GOTY-t szeretem mert az sem rövid(100+ óra) és 3.000.000 féle fegyver van benne!
2012. aug. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 slakat ***** válasza:

Amennyiben elmentetted az eredeti kulcsot, akkor nincs nagy baj, azzal helyre lehet hozni. Ha nem, akkor annyi neki. A kulcs nélkül nem ismeri fel a meghajtót.

Ha megvan a kulcs, akkor szerintem vidd el valakihez, aki ért is hozzá, hátha mégis olcsóbb kifizetni a hozzáértést, mint a szemétbe dobni a gépedet. :)

2012. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha megvan a DVD key -ed akkor szerencse!

Ha nincs akkor sincs olyan nagy baj mert RGH-val ki lehet nyerni az alaplapból csak az kicsit drágább!

2012. aug. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!