Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha 1 külső hdd-én szeretnék...

Ha 1 külső hdd-én szeretnék filmet nézni az "okos" TV-men, akkor a hdd formátuma csak FAT32 lehet, vagy az, hogy FAT32 vagy NTFS, nem lényeges?

Figyelt kérdés

2012. aug. 7. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez teljes mértékben attól függ, hogy az adott tv mit támogat. Olvasd el a használati útmutatóját.


Vagy még egyszerűbb kipróbálni. Dugj rá egy NTFS lemezt, és nézd meg, tudja-e olvasni. Ha nem, akkor marad a FAT32, és a 4GB-ra limitált fájlméretek.

2012. aug. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tegnap vettem a külső HDD-met és mikor rádugtam a TVre(még FAT32 formátumba)működött, utána, hogy fel is tudjak rá venni a Tv áltla regisztrálni kellett a HDD-t, ami miatt nem érzékelte a PC. Aztán át kellett formázni NTFS-re. Így pedig nem működik a TV-én. Ha exFAT-ba formázom át, akkor érzékelni fogja a TV és a PC is egyaránt?
2012. aug. 7. 13:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Lényeges, mert a HD filmek túllépik a 4GB-os méretkorlátot, ezt fat32 alatt nem tudod kezelni.
2012. aug. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ha NTFS-be nem működik? :( AZ exFAt támogat 4GB-nél több adatállományt?
2012. aug. 7. 13:34
 5/6 anonim ***** válasza:
A TV leírásában benne lesz, milyen fájlrendszereket támogat. FAT filerendszerrel sehogy nem fogsz 4GB-nál nagyobb állományokat tárolni, de lehet, hogy a TV visz más filerendszert, ha NTFS-t nem is, esetleg ext3-at vagy más hasonlót. Nézd meg a kézikönyvét!
2012. aug. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Illene mennie, nem lehet hogy ez rögzitésre is képes tv ezért is kellett regisztrálni a maghajtót? Ott elképzelhető hogy csak fat32-re hajlandó.

Nincs kifejezett HDD feliratú usb bemenet?

Tényleg olvasd el a kézikönyvet mit és hogy támogat a tv.

2012. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!