Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A gépembe erős vidi kártyát...

A gépembe erős vidi kártyát és procit olcsón, miet és hol vegyek? (gta 4 hez kell hogy szépen vigye és ne laggoljon)

Figyelt kérdés

#videokártya #processzor #gép #GTA 4 #miet vegyek #Erős_legyen_olcsó
2012. aug. 9. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
jó lenne tudni legalább 1 alaplap típust..mert ha az nem stimm akkor kell az is új...ez hozhatja magával h pl memória is cserés..és ha mondjuk a vidikártya pci-e és nem olyan a foglalat akkor az is kuka...szóval...alaplap,proci,vidikártya milyen van legalább azt írd le..
2012. aug. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ha már a kérdés ilyen erős, szerintem nem fogsz választ kapni a kérdésedre kedves első
2012. aug. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

can you run it en láttam hogy csak a videó kártya és a proci nem jó de ha kell leírom mien a vidi kártya és a proci

-cpu: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.20GHz

-videó kártya: Intel(R) 82945G Express Chipset Family


3D: Yes Yes

Hardware T&L: Yes No

Pixel Shader version: 3.0 2.0

Vertex Shader version: 3.0 0.0

Dedicated Video RAM: 256 MB 64 MB

a jobb szélsőn lévő az enyém!

2012. aug. 18. 21:52
 4/4 A kérdező kommentje:

A kérdező kommentje:


can you run it en láttam hogy csak a videó kártya és a proci nem jó de ha kell leírom mien a vidi kártya és a proci

-cpu: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.20GHz

-videó kártya: Intel(R) 82945G Express Chipset Family


3D: Yes- Yes

Hardware T&L: Yes -No

Pixel Shader version: 3.0 -2.0

Vertex Shader version: 3.0 -0.0

Dedicated Video RAM: 256 MB- 64 MB

a jobb szélsőn lévő az enyém!

2012. aug. 18. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!