Ez eredeti vagy nem? (beats)

Figyelt kérdés

[link]

szóval már megrendeltem lehet hogy kamu hogy eredeti de ha kamu is úgy néz ki mint az eredeti és jól szem nem? vagy lehet eredeti mert az értelkésbe is írták??


2012. aug. 10. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha kínai akkor én annyira nem lennék benne biztos, hogy eredeti... de kitudja.
2012. aug. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát már az eredetiket is kínába gyártják szinte mindenből elektronikából,ruhákból.szerintem már ezt is ott gyártják.
2012. aug. 10. 22:06
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi pènzért biztos nem eredeti, mert mèg külföldö a legolcsóbb helyen is 3x ennyi az ára. Viszont minősègileg biztos van olyan jó, mint az eredeti, mert azért nem olcsó (:
2012. aug. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha Kínából jön és eredeti akkor lehet olcsóbb mint máshol. Kanadában élek és az itt élő kínai ismerőseim mesélik, hogy ha kell nekik valami elektronikus cucc akkor azt akkor veszik meg mikor hazautaznak (mert van ilyen kedvezmény náluk, hogy olcsóbb a repjegy plusz minden x-edik út ingyen van). Szóval ezért s lehet olcsóbb.
2012. aug. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi. bár ezt nem értem hogy a repülőjegyek miatt olcsóbbak??(meg ilyenek miatt).még mások is írjanak hogy mit gondolnak a termékről
2012. aug. 11. 17:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetni a repülőjegyre, vagy maximum egy kicsi összeget, mivel ezernyi más termékkel együtt érkezne magyarországra :)
2012. aug. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért biztos hogy nem eredeti, egyik haverom rendelt szintén ilyen árkategóriájú Studio-t, és nagyon szarul szólt. Kinézetre jó volt, és a basszusok is nagyon erősek voltak, de nagyon távol állt a jó minőségű hi-fi hangzástól.
2012. aug. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!