Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez a 2 tv közül melyik jobb,...

Ez a 2 tv közül melyik jobb, melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2012. aug. 11. 13:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Az attól is függ mire szeretnéd használni,film,játék,pc?
2012. aug. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
film meg xbox
2012. aug. 11. 15:56
 3/21 anonim ***** válasza:
A samsung TV-ben van külön játék mód amit linkeltél de PC-t nem lehet rákötni.Az LG-ben nincs játék mód és az egy nagyon új készülék aminek a cikkszámát megadtad.Nem biztos hogy játékra is jó filmre egész biztosan és PC-re.Ha érdekel tudok olyat mutatni (Samsung)ami mind két igényt kielégíti.Én a tévémet három hónap keresgélés után vettem meg.
2012. aug. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Küldhetsz tvket
2012. aug. 11. 18:45
 5/21 A kérdező kommentje:
De gépet hdmin is rá lehet kötni tvre nem kell pc bemenet sztem de lehet nincs igazam
2012. aug. 11. 19:32
 6/21 anonim ***** válasza:

Nekem LG-m van, filmre és Xbox-hoz használom és nagyon jó.

Az a Samsungos játékmód mire jó?Nem vagyok benne biztos, hogy olyan nagy szám.

2012. aug. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Ezek közül leginkább a harmadikat ajánlanám figyelmedbe PC-t rá lehet kötni,benne a játék mód és egy Hyper Real képfeldolgozó technológia ami ki küszöböli a gyors akció jeleneteknél (más tévéken gyakran előforduló)felhősödést.A PC csatlakozást csak azért írtam hogy nem rossz dolog ha van egy tévéd és PC monitorként is tudod használni kicsit élvezetesebb mint 22-es monitor.A játék mód azért is egy jó dolog mert szintén megszünteti a felhősödést pl:ami akkor keletkezik mikor futsz egy karakterrel és a közép pontól egy kicsit lejjebb nézel a képernyő alsó részén keletkezik 4-5 cm csíkban,és más tévéken gyors mozgások közben.Az utolsó pár sorban leírtak gyakori hibák olcsóbb 100-150 ezres készülékeknél.Utoljára még csak annyit fűznék hozzá hogy a világpiacot a TV eladásban (LED,LCD,3D.TV)a Samsung uralja 26%-al a többi márka(van elég sok)osztozik a maradékon.

2012. aug. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Én jobban hajlok a linkelt lg felé.

Valakinek van valami tapasztalata a tv-ről

2012. aug. 12. 14:21
 9/21 A kérdező kommentje:
#6 Neked milyen lg tv-d van?
2012. aug. 12. 14:21
 10/21 anonim ***** válasza:

Egy másik szempont szerint a nagyobbat, mert a 107 centis kép átlón a full hd adást már 1,6 méterről jól lehet nézni, ha tényleg látni akarod a hd nyújtotta részleteket is.


További infók: [link]

2012. aug. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!