Mennyit ér egy Blaupunkt CR8010 kamera gyári táskában, fullosan minden tartozékával?

Figyelt kérdés
Elég komoly cucc, nem?
2012. aug. 11. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Noé ezzel videózott a bárkában.

Ha szerencséd van nem kell fizetned ha a veszélyeshulladék lerakóban hagyod.

Vagy egy múzeum talán átveszi egy ezresért.

2012. aug. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elvagy tévedve barátom, csak magát a kamerát 400 euróért árulják ebayen. Mért vinnék egy működő, valamimorban eléggé csúcskategóriás kamerát a vesz hullgyüjtőbe??? A most kapható olcsóbb kakikat is leveri.
2012. aug. 11. 23:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a régi csúcs ma már szemét, szóval valamennyi igazság van az első válaszban, de mégsem így van. Emlékszem, el akartam adni a SONY stúdiófelszerelésem(VHS, kistévé, mikrofonok) és azt mondták, hogy szerencsém hogy használható benne valami, különben még fizetnem is kéne a leadásért.. A legnagyobb tévétársaságok használták 90 elején.. Csak ezekből tudtál volna venni egy majdnem full extrás Mercit! A VHS azóta is megvan, gyönyörűen viszi a szalagokat, a 7 éves majdnem csúcs kategóriás LG-m sem volt ilyen jó és már rég elromlott.. Másik eset: A 486-ost mostmár körberöhögik, múzeumokban mutogatják, annak idején szintén 20 000 NSZK márka volt, megint csak egy Mercedes ára.. Szerintem ne add el, ezeknek már csak eszmei értéke van sajnos.
2012. aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, pedig azért gondoltam hogy ami újkorában egy Merci árába került, azt azért ma is ellehet adni egy 80-100eFt-ért hibátlan állapotban (egy helyen még a gyári fólia is rajt van) 8-as széria, gyári aktatáskában, titke carddal stb.
2012. aug. 13. 22:15
 5/6 anonim ***** válasza:

"Elvagy tévedve barátom, csak magát a kamerát 400 euróért árulják ebayen."


Próbáld ki te is, hirdesd meg és figyeld hogy kapkodnak majd érte.

Nem akarlak elkeseríteni, de nem 80 ezer hanem 8 ezer amiért gazdát találhatsz neki.

De ne nekem legyen igazam, szólj ha nagyot kaszálsz rajta, kíváncsi lennék ki adna érte nagyobb összeget.

2012. aug. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Oké, lehet hogy igazad van sajnos. :(

Tényleg fent van 400euróért is, de lehet hogy valaki csak hülyeségből rakta fel annyiért. Bezzeg ha 15 évvel visszamennék z időbe és akkor adnám el... (de akkor inkább a lottószámokat nézném meg :D)

2012. aug. 14. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!