Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Manta MID001? 14 éves lánynak?...

Manta MID001? 14 éves lánynak? Rossz gép, "buta telefon" mellé?

Figyelt kérdés

Eléggé lassú a gépem, meg rossz, 60-100 ezer kéne hogy vagy felújítsák, vagy inkább már egy újat összerakatni, de akkor már laptopot szeretnék, ha új kell.

A pénzt még össze kell spórolnom rá, mert a szüleim nem támogatják az ilyen akciókat.


Telefonom sem okos, most a gépem is gyatra, és ez az egyik ötlet, hogy egy táblagépet. Mert rá tudom tenni a monitorra, nem nézem ki a szemem rajta, olcsó is, ha megyünk valahová akkor GPS van benne..( Ebben segítenétek? Hogy ez csak úgy alapból működik mint egy rendes GPS?)


Szóval ezt néztem ki, ami olcsó is, jó is....mármint nekem...


Érdemes lenne?

A GPS és a HDMI fontos nagyon!!


Segítenétek?


Előre is köszi!!



2012. aug. 13. 11:30
 1/10 _Jessy_ ***** válasza:
Ez nem túl jó, mellesleg nincs rajta HDMI kimenet sem. A HDMI kimenet sem feltétlenül elég, ahhoz kell legyen legalább egy DVI bemenet a monitoron.
2012. aug. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kell lennie rajta...mármint a tabelten HDMI...internet azt írta, hogy van...

A monitorhoz nem értek...Albacomp a márkája...ennyit tudok róla...


Akkor tudnátok valami hasonló árut mondani?

2012. aug. 13. 13:07
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezt a tipust meg ne vedd mert

-lassu a processzora , az alkalmazások nagyon lassuak lennének vele

-256 mb ram nem elég a mindennapi használathoz , 512 a minimum

-nincs előlapi kamerája , ami jól jönni videóchathez

-nem elérhető rá az Android legfrissebb verziója , ez is szükséges volna


[link]


Ez szerintem sokkal jobb mint amit te mutattál , viszont nincs benne gps ... De azon kívül minden dologban jobb mint a Manta MID001

2012. aug. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!


És GPS-et lehet rá rakatni? Akárhogy?

2012. aug. 13. 16:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon fontos a GPS? Ha a GPS vevőtől eltekintünk, akkor a Wayteq xTAB-70 lenne a jó választás 40 000 Ft körüli áron, vagy az xTAB-100 60 000 Ft-ért kicsit több tudással és nagyobb képernyővel. GPS-el az általad megcélzott kategóriában nem kaphatsz jó tudású és használható tabletet, sőt még az iPad és a Galaxy Tab 10.1 sem a legjobb ebben, de ha kell tényleg jól jön( Mondom ezt úgy, hogy egy fehér iPad 3 és egy Galaxy Tab 2 10.1 tulajdonosa vagyok.) Ja és mielőtt jönnének a kommentek, hogy el vagyok kényeztetve, a saját pénzemből vettem az iPad-et és a Galaxy Tab-ba is csak 20 000 Ft-ot kaptam névnapom alkalmából.. Még annyi jutott eszembe, hogy vannak előfizetéses tarifák, ahol komoly tabletet kapsz, olyan 20-40 000 Ft kezdőrészlet befizetése mellett és aztán havi pár ezer Ft-ot kell befizetni.

[link]

[link]

Üdv! 14/F

2012. aug. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nézzük az elsőt , ahol a Samsung Galaxy Tab 2 10.1 van.

Ha a legkisebb csomagot nézed , akkor láthatod hogy az a 20000 forint csak a kezdőrészlet , utána még fizetsz havonta 7500at egy évig , erre jön még 2 790 ft havidij , szerintem nem olyan jó üzlet 10000 forintot fizetni egy évig érte...

ráadásul ott a tarifahüség , 2 évig nem válthatsz másikra.

ne ugorj bele ilyesmibe.

2012. aug. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"szerintem nem olyan jó üzlet 10000 forintot fizetni egy évig érte"


úgy értettem szerintem nem olyan jó üzlet havonta 10000 forintot fizetni egy évig érte

2012. aug. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 _Jessy_ ***** válasza:

"Ja és mielőtt jönnének a kommentek, hogy el vagyok kényeztetve..."

Abból a zsebpénzből összespórolni, amit a szüleid adnak, nem egy nagy wasistdas

2012. aug. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 _Jessy_ ***** válasza:
Egyébként a mid001-en biztos, hogy nincs hdmi kimenet. Itt van egy a fiókomban, elhiheted :)
2012. aug. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, de az nem zsebpénz volt, hanem nyári meló..;)
2012. aug. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!