Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miskolcon hol csinálnak Xbox...

Miskolcon hol csinálnak Xbox 360 flashelést profi körülmények között?

Figyelt kérdés
Hol lehetne flasheltetni a Lite-On meghajtómat? Lehetőleg profi szerviz vagy valami hasonló, nem maszek magánszemélyek akik a torx-ot késsel csavarozzák ki. Én megcsinálnám, ha egy Samsung vagy Hitachi lenne, de így Lite-Onnal túl babrás ez a kapcsoló meg érintő meg mit tudom én mi miatt.
2012. aug. 15. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Arra nem gondoltál, hogy fizess a játékokért?
2012. aug. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a-a. de te kifizetheted nekem. mondjak listát mi kell?
2012. aug. 16. 12:10
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Csak úgy mondom, hogy 3 ezer Ft-ért van a legtöbb játék használtan. Aztán meg lehet eladni, cserélgetni.

De aki tolvaj annak hiába mondom.

2012. aug. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

annyira deformálódott képed nem lehet a világról, hogy el is hidd amit írtál. ha neked egy tolvaj itt kezdődik, akkor én meg azt mondom gyilkos vagy mert biztos valaha letéptél már egy levelet és/vagy eltapostál egy bogarat. f*sznak vegyek használt játékot, ugyanott vagyok mintha magamnak kipattintom dvd-re, mert egyikkel se lehet többszemélyes módba játszani. na hülye meg nem vagyok (veled ellentétben, mert bocsánat, ha valaki ilyet ajánl, azt másnak nem tudom nevezni), hogy ha egy dolgot ugyanúgy tudok megoldani, csak egyszer pénzráfordítással, másik esetben meg ingyen, fizessek érte..


jó lenne ha már a válaszomra érkezne kérdés!!!

2012. aug. 18. 00:06
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

"egyikkel se lehet többszemélyes módba játszani."


Na látod itt már el is buktál. A használt játékok 99%-ával lehet multizni, mert nincs hozzá serial.

Lehet ingyen is megoldani a single játákot csak mondom akinek megvan szokva, hogy semmiért sem fizet annak ez a normális. Amúgy meg azért tudtok ti warezolni, mert van olyan aki fizet a játékokért.

Alap dolog lenne, hogy ha valakinek van egy hobbija akkor költ rá. Most ha nem teheted meg akkor ne játssz Xboxon. Ennyi. Nem kell vérpistike módjára letolni mindent megjelenéskor és akkor teljesen elég az eredeti játék is.

2012. aug. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

akadj már le. hol álmodtad te ezt, hogy használttal lehet? igen, elképzelhető, hogy van olyan, amivel lehet, de amik nekem kellenének, annál pont, hogy kell az online kód. persze, úgy is lehet, hogy megjelenéstől vársz pár évet, aztán pár ezer forinttal lemegy az ára. a nagy címeknél így van. ami szarul sikerült, annak pár hónap, max félév és majdnem 60-70%-al lemegy az ára. de ha egyszer szar lett, még fizessek is érte? másfelől kinek kell az?

még mindig ott tartunk, ugyanazt fújod, amit először, csak először röviden, másodszor hosszabban, harmadszor meg méghosszabban írod ugyanazt. én felajánlottam, hogy hajlandó vagyok játszani az original lemezekkel, ha megveszed nekem. ha nem akarod megvenni, akkor meg fogd be a szádat (vagyis szorítsd össze az ujjaidat) és ne írj semmit. :) na viszlát, ó te dicső, játékipar megmentő lovagja. egyébként ők meg az ilyen balekokon röhögnek, akik képesek forint tízezreket kiadni a k*rva erősen túlárazott játékaikért. de ezért emelik folyton, mert mindig lesznek ilyen kockák akik a pénzük 90%-át játékokra költik el. 'ha az embernek van hobbija költsön rá'. igen, megvettem a konzolt, a kinectet, két joyt és már majdnem 100ezernél vagy afölött tartunk. tehát efelől hülyeséget mondtál.

(xbox goldot meg ne is említsük, mert az is még milyen b*szott nagy lehúzás. kifizetem a konzolt, amiért már elvárnám, hogy teljes jogú hozzáférhetőséget kapjak. de nem, ingyen csak silver profilod lehet, amivel konkrétan semmit nem tudsz csinálni, csak annyit, hogy az arcade-okat letöltöd. se online zene-videó, se face, se youtube, se semmi.)

2012. aug. 18. 13:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Annyira fizetnél mindenért, akkor minek vered otthon a farkad? Inkább menj el egy kuplerájba, fizess egy k...ának, addig sem irkálsz itt hülyeségeket!!! Ha ennyire ráérsz, akkor inkább számold meg a szőrszálakat a fejeden, másokat meg ne masszírozz az idióta beszólásaiddal!!!
2012. szept. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel egy nyers lemezen,pendrive-on,memkarin rajta van az Artisjus díj,amit azért találtak ki,mert Úgyis letöltés lesz...teljesen jogos. Az,hogy egy vinyón esetleg egy rakat házivideó lesz kisgyerek születésnappal vagy ahogyan készült senkit nem érdekel. Megveszed letöltesz!
2015. jan. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!