Elhagytam az ipadom?

Figyelt kérdés
1 hete elhagytam az ipad 1-em, mit tudok csinálni?? a beépített keresőt próbáltam de le volt merülve mit tudok tenni?? ha bekapcsolja valaki akkor majd látni fogom?? (mert lehet ellopták)

2012. aug. 15. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Hülye voltál, hogy nem vigyáztál rá.

Egyre hülyébbek a mai fiatalok.

2012. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazán megtisztelő hogy fiatalnak hívsz bár a hülyét nem szívlelem. munkám során sajnos mindenhova magammal kell vinnem ráadásul ilyenkor elég fáradt vagyok és szétszórt igazából azt se tudom pontosan az útnak melyik szakaszán vesztettem el. amúgy egyet értek állításoddal, bár most én is az voltam. nem is maga a hardver érdekel mert már régi darab vólt csak sok volt rajta a fontos információ
2012. aug. 15. 22:49
 3/5 A kérdező kommentje:
csak vicceltem :DD (amúgy a haverom hagyta el nem én csak ő még arra is lusta hogy regisztráljon)
2012. aug. 15. 22:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha felnőtt lennél akkor használnál mondatvégi írásjeleket és nagybetűt.
2012. aug. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha az unokám most mutatta volna meg mi az az internet akkor használnál mondatvégi írásjeleket és nagybetűt.* »csak hogy pontos legyen«
2012. aug. 16. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!