Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Androidon vannak külön csak...

Androidon vannak külön csak tablet alkalmazások amik telefonra nincsenek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 17. 02:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nincs így külön kategorizálva, ha így lenne akkor a Play-en csoportosítva lennének az alkalmazások eszköz szerint. Pl. egy 2.3.3-as android rendszer ugyanúgy működik telefonon mint egy tablet-en :) ..én így tudom :)
2012. aug. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak kifejezetten Tab-ra készített app-ek. Pl.: Quill
2012. aug. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak. Vannak univerzális programok, amik (szinte) minden eszközön elfutnak és vannak eszköz-specifikus alkalmazások. A Google Market (most már Play) érzékeli az eszközt, amiről csatlakozol és csak az azzal kompatíbilis programokat jeleníti meg. Eleinte az operációs rendszerekben is különbség volt. Míg a 2.1, 2.2, 2.3... Android verziókat inkább csak telefonokra fejlesztették (és a gyengébb, kisebb kijelzős, kínai tableteken volt megtalálható), addig a 3.x kiadás kizárólag táblagépekre készült. Jelenleg a 4.0 kiadás óta "univerzálissá" vált, az új telefonok és táblagépek már azzal jelennek meg, vagy várható rájuk a frissítés. A már piacon levő erősebb hardverekkel rendelkező eszközökre is várható frissítés. Ha nem lesz hivatalos, általában még mindig van esély CyanogenMod vagy hasonló változat telepítésére.
2012. aug. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!