Hogyan tudok 5.1-es hangot varázsolni Xbox 360-ra?

Figyelt kérdés
Szóval, van 1 normál TV-m,egy LG 5.1 házimozirendszerem és egy Xbox 360-om.Először egy optikai kábellel próbáltam összekötni a házimozit és az Xbox-ot,de a kábel nem akart egyikbe se belemenni nyomtam bele erőből de épp h csak benne maradt,egy kis lökés is ki is esett.Milyen kábel kell ami jó a tv-hez és a házimozihoz is.Valaki könyörgöm segítsen!:)

2012. aug. 17. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Írd le a tv és a házimozi pontos típusát, anélkül nehéz segíteni.
2012. aug. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Figyi a TV az nem márkás csak Scart van rajta amibe beledugtam azt a 3 szines kábelt.A házimozi LG és van rajta 6 színes lyuk(sárga,2piros,fehér,kék,zöld,) és még van rajta EURO AV.Bocsi csak ennyit tudok róluk mondani.Lécci segíts! :)
2012. aug. 17. 18:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezekkel nem fogsz tudni valódi 5.1-es hangzást létrehozni.

Persze lehet rá megoldás, csak egy kicsit barkácsolni kell.

X-boxnál ezt kell megcsinálnod(Első opció:COAX (RCA) beépítése)


[link]


Majd egy ugyanilyen csatlakozót kell a házimozihoz is készíteni, ott annyival egyszerűbb, hogy minden feliratozva van a nyákon.

2012. aug. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az előbbi link nem jó, nem az xbox 360-hoz készült az az átalakítás.

Helyette itt van ez, még egyszerűbb is:


[link]

2012. aug. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válasz és ha lenne rendes LED tv-m(tervezem) akkor mi a helyzet? :)
2012. aug. 17. 19:16
 6/6 anonim ***** válasza:
A TV-nek nem sok köze van az 5.1-hez, ha fontos a hangzás akkor inkább erősítőt vegyél.
2012. aug. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!