?NÉV? kérdése:

Jó fülahallgató?

Figyelt kérdés
Zenéhez keresek jobb hangzású fülhallgatót, légyszives árat is írjatok

2012. aug. 17. 18:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kultúrlényekkel vitázok maximum, szóval kötözködhetsz ahogy akarsz.
2012. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#5


Ebben az árkategóriában pont nem tudom mi a legjobb, de azt tudom, hogy semmiképp sem Logitech.


#6


Ezzel szerintem mindenki egyetért, hogy hülyeség, CX300II 50k-ért? Még 5-10k között is van nála jobb.


#7


Az ne zavarjon, hogy a Prohardver, Hardverapró, Mobilaréna , Logout, Gamepod és még isten tudja mennyi oldal egy lapcsalád.

A fórumok pedig teljesen ugyanazok, ha megnézed a mobilarénás fórumokat ugyanazokat a témákat találod, ha írsz mobilaréna fórumba ugyanazt látod Prohardveren.


Itt van amit te linkeltél:

[link]


Itt van ugyanez prohardveren:

[link]


Saját magadat égeted le.


Sennheiser pedig tényleg az egyik legjobb, persze nem a 10 ezer forintos kategóriában, abban talán az egyik legrosszabb, kis kínai márkák jobbak, de 50+ ezer forintért már igenis megérdemli a legjobb jelzőt, vagy legalábbis az egyik legjobb egyértelműen.

2012. aug. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Neked hol 50k a CX300II?? [link]


Nézelődj már mielőtt kiosztanál bárkit...

2012. aug. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!