Mit gondoltok ezekről a játékkonzolokról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ezen az oldalon van még egy csomó ilyen játékkonzol, ingyenes szállítással. (Azt már kitudakoltam, hogy elvileg megbízhatóak, tényleg kiküldik ingyen.) Annyira nem drágák, pl. 10 ezer alatt is vannak. Van valakinek tapasztalata ezekről? Adnak valami pluszt? Érdemes beruházni egy ilyenre?


2012. aug. 18. 21:27
 1/3 anonim válasza:

Á felejtsd el ezek mind sz@rok. ne vegyél

1x vettem ilyet 2 nappal rá már megis untam ráaddásul 1héttel később tönkre is ment.

Ha ilyesmi kel vegyél psp-t nekem van 2éve megvan semmi baja nincsen felvan törve azaz ingyen szerzem rá a játkokat és ezért nem unod meg sokkal jobban megéri ezeknél

Ha érdekel a psp akk nekem van egy amit eladhatok neked ahoz nem kell semmi már :)

2012. aug. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Am ezek psp koppintások. És szerintem azért van rajtuk android mert az ingyenes
2012. aug. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nem, ezek a jxd játékkonzolok tabletek, nem psp koppintások. Arra jók, hogy aki nem tud/akar foglalkozni azzal, hogy a tabletjéhez /android telefonjához joystick-ot kössön, annak ez csodálatosan megfelelő. Mivel a hardverük elég jó, ps1, n64, gba, mame... stb játékokat csodálatosan viszik, plusz az androidra kiadott játékokat. Erre jó ez a tablet :) (nem psp, nem is psp koppintás)
2012. nov. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!