Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen tévét ajánlottok 60-90...

Presy kérdése:

Milyen tévét ajánlottok 60-90 ezer forint környékén mely megbizható strapa és szép képet add le?

Figyelt kérdés
Milyen tv-t ajánlottok 80-90 ezer forint környékén barátnőmmel mostanság elég sokat filmezünk tévézünk szeretnék egy komolyabb tévét venni a nyári spórolt pénz egy részéből. Anyum szerint led-es kéne hogy vegyek ő nagy álma a bravia tévék nekem meg az a fontos megbizható legyen minőségi lehetőleg usb bemenet legyen 5.1-et rátudjam kötni és olyan 80 cm minimum legyen a nagysága. [link] ezzel a tévével szemezek nagyon ha ugy alakul vennék hozzá egy ps 3 at is véleményetek esetleg érdemes beleugrannom egy ilyenbe vagy vmi aprod vagy jofogas honlapon böngészni vmit 60 ezerét . LCD LED PLAZMA őszintin nem értek hozzá meiket lenne érdemes. Köszi előre is válaszokat .

2012. aug. 19. 11:59
 1/4 anonim válasza:

1)SAMSUNG

2)PANASONIC


Ezek a legjobbak :)

2012. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az LG vált be nagyon jó minőség eddig még semmiben sem csalódtam benne.
2012. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sztem jól kiválasztottad a megfelelőt (samsung led háttér-megvilágítású lcd), és árban is megfelelő. Vehetsz bravia-t is, csak az +30K, ami mindent játszik, 80centis és fullhd:

[link]

Ezeknek sztem elég jó a képe, és ha van rá léd, akkor ne vaterázzál használtat.

2012. aug. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább a Samsung-ot válaszd az a Sony csak 50Hz-es!
2012. aug. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!