Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek az alábbi...

Presy kérdése:

Mi a véleményetek az alábbi linkelt tévéről?

Figyelt kérdés
[link] most 39 % ár esésben van ilyen áron kevés ekkora tévé van csak az agaszt hogy lcd és az nem tudom mennyivel fogyaszt többet mint a led-es vajon meg éri-e megvenni. meg a másik hogy hdmi tévéknél mit jelent?köszi előre is
2012. aug. 19. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem csak az a probléma hanem valószínűleg csak 50Hz és a válaszideje is magas 5ms a mai Tv-k-nél 3ms alatt kell hogy legyen!Ebben az árfekvésben kapsz olyan Samsung-ot ami 100Hz-es 3ms alatt van a válaszideje 39watt a fogyasztása!


[link]

2012. aug. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló minek ír ha fogalma sincs róla?

De a kérdező is ajj.


" lcd és az nem tudom mennyivel fogyaszt többet mint a led-e"


A LED-es LCD is LCD. CCFL fénycsöves az ami nem LED-es.


50 Hz-es TV meg nincs nem is bírná az ember.

60 HZ-esek általában.


És nem kell, hogy 3ms alatt legyen. Hol hallottad ezt a marhaságot? Még játékhoz is elég a 5-8 ms, sima TV nézéshez meg főleg.

2012. aug. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg igazad lenne a Samsung nem gyártana 3ms alatti TV-ket a 60Hz-el meg nagyon előrébb van főleg ha eddig sima 50Hz TV-je volt annál biztos szebb lesz.Vegye csak meg legalább nem engem fog szidni!Nekem egy 200Hz Samsung van biztos nem vennék sz@r LG-t.Mert azért ne felejtsük hogy a Samsung a piac vezető LED,LCD,és 3D Tv eladásban már több mint 2 éve biztos csak véletlen!
2012. aug. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5ms válaszideje a 2006-os LCD monitoromnak volt és milyen hülyeség hogy nincs 50Hz Tv 10db-ot kapásból linkelek(de biztos mind a 10 el van írva) ha akarod azért mert neked sikerült egy fosi Tv-t venni még nem kell a másikat rábeszélni hogy ős is sz@rt vegyen mióta is van Tv-d?
2012. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy ezt az LG-t vegye meg de tény, hogy az LG is nagyon TV-ket gyárt. 3 ms alatti TV-k meg parasztvakítások értsd már meg. 8 ms monitorral játszani lehet vígan. Észre sem veszi az ember.
2012. aug. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!