Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A pár hónapos Kindle Touch...

A pár hónapos Kindle Touch olvasóm az alábbit produkálja, mit tegyek illetve szerintetek mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Ma reggel bekapcsoltam és megnéztem wifi-n az emailfiókomat,ekkor még minden rendben működött. Utána kicsivel szerettem volna olvasni és megnyitottam egy könyvet azonban betűk helyett csak mákosság jelent meg, próbáltam a gombbal visszatérni a kezdőoldalra, de nem jelentek meg a könyvek, kollekciók csak a mákosság.

A menüsor megjelenik, a vissza és az Amazon gomb működik, de a főmenü nem akar megnyílni. Az Amazon Kindle Store-ba lépve megnyílik a menü és nem mákos a kép sem, ha ekkor megnyomom a gombot, ami a kezdőoldalra kellene, hogy vezessen, nem oda jutok, csak átvált landshape módba és szemcsésség jelenik meg megint.

Az internetre tud csatlakozni csak nem tudom elérni a böngészőt, mert ahhoz a főmenü kellene.

Szerintetek mit csináljak, hova forduljak első körben?

Még garanciális.

Ja, és próbálkoztam a kikapcsolással, de utána minden ugyanaz, csak a mákosság helyett fehérség esetenként egy pár szürke pötty lett.

Reggel óta feltűnt egy fekete négyzet is, ami kikapcsolás-bekapcsolás után is a helyén marad.

Kép:

[link]



2012. aug. 22. 14:18
 1/1 A kérdező kommentje:

Szerencsére sikerült orvosolni a problémát, az alábbi linken látható videó segített:

[link]

2012. aug. 22. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!