Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nikon L810 fényképezőgép....

Nikon L810 fényképezőgép. Vélemények? Tapasztalatok.

Figyelt kérdés
Obiektivet nem lehet tenni ugye? Jó képeket készít? Blitz-et (vaku)lehet hozzá csatolni?

2012. aug. 22. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Se cserélhető objektív, se plusz vaku.


Se manuális beállítások.


Viszont drága.


Ha utánam dobják, se kell...

2012. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Utánam azért dobhatnák :) Én egyébként ilyet vettem, de még nem érkezett meg így nem tudok pontos véleményt adni. Nagyon sokat vaciláltam viszont, mert a fuji finepis s4200 is néztem. Viszont megnéztem egy csomó tesztképet és azt láttam mindnél, hogy a nikon sokkal élesebb és szebb képeket csinál ( a fuji se rosszat) és az a plusz amivel többet tud a fuji nekem nem kell (volt már manuálisan állítható gépem és mindig csak automatában fotóztam, szóval ha nem használsz kézi beállításokat akkor szerintem tökéletes lesz)

Keress rá a youtube-n a tesztvideókra és képekre. Illetve itt egy link:

[link]

Ezt egy vélemény oldalon találtam, szerintem baromi jó képek, de ezeken kívül rengeteg fotót lehet találni a neten.

Aztán az ára sem olyan rossz most 59e-ért lehet kapni 2 év garanciával és memóriakártyával vagy van az euronics-ben coolpix l310 49e-ért 1 év garival memóriakártya nélkül (utóbbira akkor bukkantam amikor már megrendeltem a enyém) Bár nem tudom ez milyen képeket csinál, de biztosan szépeket.

2012. aug. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!