Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem ismeri fel a külső...

Doubz kérdése:

Miért nem ismeri fel a külső winyómat az Egreat R6C lejátszó?

Figyelt kérdés
Adott egy külső laptop winyó, aminek semi baja és egy új Egreat R6C lejátszó. A lejátszó nem ismeri fel a winyót. Mi lehet a gond??

2012. aug. 23. 13:46
 1/3 anonim válasza:
Szia, a problémád sajnos nem egyedi. Én a barátommal együtt vetem 8 hónapja, és mindkettőnké mostanában ugyanezt produkálja. Tár. kiad. nem biztonságos USB a felirat. Még nem sikerült megoldást találnunk. Neked sem, mióta feltetted a kérdést? Esetleg szoftver frissítést nem találtál hozzá valahol?
2012. szept. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Meg lett a megoldás. A hiba oka, legalábbis nálunk, mindkét készülék esetében,hogy gyári hibás a készülék. garanciában visszaküldtük javításra, és visszaadják a pénzt, vagy vehetünk másik típust. Igaz, az már duplájába kerül. Javítani ezt nem lehet.
2012. szept. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nálam ugyan ez a probléma. Én úgy szoktam csinálni, hogy amikor nem használom, áramtalanítom, s így használható folyamatosan. A lényeg, hogy túlmelegszik, és áramtalanítani kell, ma épp a szobaventillátorral hűtöttem le, kb 1 perc alatt lehűlt. Ja és ha áram alatt van, soha nem kapcsolom ki, a kék led világít éjszaka is...
2013. aug. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!