Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3 320 gb slim vagy xbox 360...

PS3 320 gb slim vagy xbox 360 elite 120 gb? melyiket válasszam? Nem tudom melyik a jobb konzol :S

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 09:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ha csak multiplatfrom játékok érdekelnek: tökmindegy.

Ha érdekelnek exkluzív játékok is: egyértelműen PS3 (Uncharted, God of War, Heavy Rain, és még nagyon hosszú lehet a lista).


Ha akarsz fizetni a multiért: xbox

Ha nem akarsz fizetni a multiért: ps3

Ha akarsz fizetni a multiért, de cserébe nem bánod, hogy évi ~40 ingyen játékot kapsz: ps3


PS3 igazából szinte mindenbe jobb, de az igények eltérőek, szóval lehet box is elég valakinek.

2012. aug. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ja viszont ha elite box akkor PS3 egyértelműen.

Vagy slim xbox vagy semmilyem.

2012. aug. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nézd meg a gépeken elérhető exkluzív játékok listáját, utána nézd meg, melyikekkel játszanál szívesebben és amelyik több, az a nyerő.


Amúgy a PS3 a PS+ miatt erősen ajánlott.

Évi 15 000 Ft-ért kapsz kb. 40 000 Ft értékű csomagot + egy csomó exkluzív és olcsó tartalmat. És nem éppen a gyenge fajtából...

2012. aug. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Először nézd meg a különbséget (grafikait)a két gép között.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=w8UHu..


[link]


http://www.youtube.com/watch?v=bM8hbeMzrZQ


http://www.youtube.com/watch?v=Q4y6bsBO2CQ


http://www.youtube.com/watch?v=QuOBSSabBU0&feature=fvwrel


Ugyan annyi játék van KB: mindkettőre csak az exclusive címek mások.

[link]


[link]

2012. aug. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

#3


Lehagytál egy 0-t? Csak mert az bőven van 400 ezer forint értékű csomag, vagy ha nem is 400k, de közelebb van a 400k-hoz, mint a 40k-hoz.


#4


Az új multiplatform játékok szinte 99%-ban ugyanúgy néznek ki mindkét konzolon. Régi játékoknál volt lényegesen szebb a box, de ott is max ha egymás mellé rakod a két konzolt akkor tűnt volna fel.

BF3, Cod, stb ma már mind ugyanaz.

Az meg hülyeség (mármint igaznak igaz), hogy ugyanazok a játékok, csak az exkluzív más, pont azért exkluzív, mert csak az adott konzolra van, a többi meg azért nem-exkluzív, mert nem csak arra a konzolra van.

2012. aug. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Van PS3 és Xbox360-am is + 400Hz Samsung TV-m és rohadtul nem ugyan az a minőség!!!!!!!!!!!!
2012. aug. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az only games is azt jelenti te sutyerák hogy CSAK arra a gépre.Olyan mintha az írtam volna hogy exclusive.Ha nem tudsz angolul mit huhogsz.
2012. aug. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
szerintem a PS3 mellet döntök hétfőn meg is veszem.. a God Of War mélyen befolyásolta a döntésem :) köszönöm mindenkinek a választ :)
2012. aug. 25. 10:42
 9/17 A kérdező kommentje:
4 es komment.. végig néztem a videókat a xbox 360 szebbnek tűnik.. már mint nekem.. nem értek hozzá nem vagyok nagy gémer
2012. aug. 25. 10:51
 10/17 anonim ***** válasza:
A PS3 erős gép de sajnos a 30fps-t nem képes folyamatosan tartani ha FRAME RATE összehasonlításokat nézel abból világosan kiderül.És ez nem a játékgyártók hibája hanem itt jön ki sajnos hogy a GPU-ja gyengébb mint az Xbox360-é.Én tényleg csak 1-2 játék miatt vettem PS3-at meg azért kíváncsi voltam mit esznek benne annyira mind a két gép jó de nem elismerni akármelyik gyengeségét meg önteltség.Azt is vedd figyelembe hogy barátaid ,ismerőseid milyen konzollal rendelkeznek és olyat vegyél mert tudtok majd együtt multizni.És ami mellesleg a Xbox360 mellett szól hogy olcsóbban megveheted+a játékok is olcsóbbak hozzá.Az MS úgy akarja fejleszteni a nextgen Xbox-ot hogy vigye a Xbox360-as játékokat ezért is lesz 6-8 magos a gép.És a PS4 szemben az új Xbox egy multimédia center lesz ami az összes otthoni cuccal kommunikálni fog.De azt hogy melyik "lóra" ülsz neked kell eldönteni.
2012. aug. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!