Koplány iDániel kérdése:

Nem tudom hogy ez a tablet meg bízható e? Prestigio MultiPad 3370! .

Figyelt kérdés
Nem ismerem a kínai tableteket és ne mtudo mhogy ez jó tablet e?! Azért kérdezem tőletek hogy meg éri meg venni ezt a tipust olyan 26-28ezer Ft-. közöt mozog!.

#tablet #táblagép #Prestigio #MultiPad 3370 7 #nem tudom hogy meg vegyem e?
2012. aug. 24. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyiért jó vétel szerintem , jobban nem kapsz ennyiért újonnna , amihez garancia is van
2012. aug. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Elég rossz ötlet úgy nézni kedves első válaszoló hogy adunk egy árat, aztán azt nézzük, hogy azért kapott eszköz az árhoz viszonyítva milyen jó már. Azért van egy minimum elvárás minden területen.

Pl hiába vehetünk 60ezerért kocsit, az kidobott pénz lesz és nem kezdjük el sztárolni az érte kapható 35 éves szétrohadt warburgot, hogy ezért az árét milyen jó már.


Itt egy kritika róla:

[link]

És az összegzés: "A Prestigio MultiPad PMP5100C kedvező áron, 40 ezer forint környékén érhető el, azonban az olcsóság oltárán a gyártó gyakorlatilag mindent feláldozott, így a végeredményt nem tudjuk jó szívvel ajánlani."


A témában pedig az a véleményem, hogy a tablet az anyagárban kapható Kindle fire, Nook és google nexus7-nél kezdődik. Aki ez alá igér ez valamit sumákol. Az a silányságok amik itthon 20-40 ezer között kaphatók azok táblagép imitációk. Összerakják, úgy hogy táblagépnek nézzen ki, de hamar keserű lesz a vele szerzett tapasztalat.

2012. aug. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Utolsó hozzászóló te segg, nem is erről a tabletről linkeltél. Amugy 3370 nagyon jo egyszer kétszer volt fagyás de megéri az árát.
2013. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!