Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Beég-e a plazma tv képernyője...

Beég-e a plazma tv képernyője (samsung) ha pl zenét hallgatok rajta, és a zenetár menülye van a képernyőn (ami nem mozog)?

Figyelt kérdés
Tehát megnyitom a zenetárat, és nincs mozgókép. Elvileg ha nincs mozgókép akkor a plazmatévé képernyője beég, de azt nem tudom hogy ez a menüre, zenetárra, videotárra stb. is vonatkozik-e. Ha igen lécci mondjátok hogy van-e valami praktikus megoldás erre a problémára! köszi

2012. aug. 24. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, kicsit beéghet, mindegy, hogy menü vagy bármi más.

Más nem lehet olyankor a képernyőn, csak a zenetár?

2012. aug. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mikori a tv?

Ha nincs 3-4 éves akkor nem fog beégni.

Vagy ha be is ég az csak ideiglenes, és kb 5 perc után el fog tűnni.

Csak régen volt probléma a beégés.


Nekem is újabb plazmám van, néha órákig úgy felejtem és egy kép van rajta, miután elnyomom egyszínű képeknél lehet látni, hogy beégett, de aktív használat után 5 perccel már nincs ott semmi.

2012. aug. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Most vettük egy éve sincs és valami beégés gátló is van rajta azt irja ugyhogy akkor jó

Elszántság kell ahoz hogy órákig álva hagyd a tvdet :D én nem merném XDD

Köszönöm szépen a gyors válaszokat!!!!

2012. aug. 24. 14:03
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja egyépként ezt nem probáltam még hogy zene közben menjen a tv köszi a tippet! kipróbálom mégiscsak biztonságosabb : D
2012. aug. 24. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!