Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox360-at hogyan lehet úgy...

Xbox360-at hogyan lehet úgy "megszereltetni", hogy letöltött játékokat is rárakhassak? Van erre mód Kaposváron? És ha igen akkor érdemes-e a garancia lejárta előtt? Tényleg kivágnak az Xbox Live-ról ha megcsinálom?

Figyelt kérdés
Összesen két év garancia van rá. Egy éve lett megvéve és már elég sokba kerül a sok drága játék megvásárlása. Továbbá az is fáraszt, hogy minden játéknak nagyon utána kell nézni a megvásárlás előtt, nehogy csalódjak, aztán a polcon porosodjon.

2012. aug. 25. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt leírhatnád, hogy milyen géped van.


Én javaslom az RGH-t, ezzel csak a merevlemezre (belső vagy külső) kell a játékot másolni és azonnal indul.


Az a hátránya, hogy 15517es dashboardtól nincs RGH, tehát ha arra frissítesz, akkor már mind1. (2012.08.26án! lehet még később lesz:))


Ha slimed van, akkor lehet dualbootot is beszereltetni, amivel lesz egy tört és egy eredeti oprendszered a gépben és mehetsz livera is, de átválthatsz törtre is.


Kaposváron nem tudok senkit, de pesten igen, aki megcsinálja, 13-16 ezer Ft a beszereltetés ez kb egy eredeti játék ára és utánna nem kell költeni többé semmire, minden elindul.


Nekem is ilyen van, csak dual boot nélkül, nekem az nem kellett, de az opcionális, ha kell akkor megcsinálják.


Liveról nem vágnak ki ezzel a módszerrel, ha nem mész fel livera, kivéve persze dual boottal, azzal eddig még nem igazán vágtak ki senkit.


Az hogy érdemes-e, én szemály szerint már így rendeltem a gépet:D, ezt döntsd el te, hogy neked megéri-e.

2012. aug. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Barcaboy válasza:
Szia. Az lenne a kérdésem, hogy te honnan töltessz le játékokat ? Köszi előre is, és bocsi de erre nem tudok választ adni :S
2012. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Helló!


Ncore és a többi zárt tracker, ide szoktak feltölteni elég sokat. Itt konkrétan szinte minden van, ami kell.


Piratebay itt érdemes akkor letölteni, amikor megjelenik a játék, mert 1+ hónap múlva már alig van seeder


Van még az xbox-sky, itt néha megnyitják a regisztrációt.


[link]


xbox360iso itt ha jól emlékszem, de lehet az egy másik oldal volt szoktak ide linkelni fájlmegosztó oldalra és több darabban lehet leszedni pl rapidshare.


google:) néha csak beírom a játékot, aztán valahol van valami oldal


[link]


Van a neten torrent kereső, még azt is meglehet próbálni.

2012. aug. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is ncore.
2012. aug. 26. 19:43
 5/6 SpartanR81 válasza:
Attól függ hogy mi érdekel jobban, nekem elöszőr volt egy chipp-elt gépem, persze ingyen vannak a játékok, de nekem 3év után tönkre ment az olvasó fejem.. Vettem újat, é arra Live-ot, szerintem sokkal jobb a multi mint a single player pl. A Battlefield 3 kampánya nekem nem tetszet annyira de multin viiszont nagyon jó, csak a chippet rakatsz a gépbe akkor nem tudsz live-ozni mert kifigyelik és akkor kukás a gép.. ;) sok szerencsét, és még annyit hogyha multizol akkor elég kb 2 havonta venned egy minóségi játékot.
2012. aug. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A flashelt gépeket hagyjuk, azok olyanok is.


Mint már írtam slimnél lehet dualboottal megcsinálni a gépet és lesz rajta egy eredeti és egy tört rendszer, eddig még senkit nem banoltak ki így.

2012. aug. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!