Kiss Norbert-Lajos kérdése:

Kozeledik a szulinapom es szeretnek egy ps3 vagy egy XBOX 360 at de nem tudok donteni hogy meik jobbb. A ps3 csak eredeti jatekokat futtatt? Jobb az Xbox360 a Ps3 nal?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 19:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nekem mind kettő van. Azok a játékok amik mind a kettőre megjelennek általában jobbak Xbox 360-on, szebbek, jobb a frame rate.

Ellenben a PS3 exkluzívak nem rosszak.

Én Xbox 360-at ajánlok kezdő konzolnak. Gears of War részek meg Halo részek nagyon jók.

2012. aug. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
igen de nekem csak gta 4 re meg battlefield 3 ra kell es egy sima kis TV/m van egyenlore
2012. aug. 27. 19:33
 3/18 gegegeri válasza:

Szia!

xbox 360.

Elmagyarázom miért .(mert az nem indok h kézre áll a kontroller ...)

A net miatt: sokan szidják hogy fizetős de állítom az egyszer nem döglik be gamelés közbe és nem fogod a fejed hogy úú bszus pedig első voltam ...

És vegyél hozzá kinectet mert anélkül nem ér semmit.

ha pedig nem akarsz hozzá kinectet akkor a net miatt vedd mert 5 ezer forint 3 hónap gyors és király netért nem sok de télleg ...

Emiatt jobb az xbox.

Ha ez neked nem elég húzós indok akkor nézd meg exkluzívakat:

Box:

-halo

-gears of war

-fable

-forza

ps3

-uncharted

-god of war

-infamous

-gran turismo

Ps 3 nál kalandjátékok xboxnál vegyesek

ezek alapján dönthetsz.

Ja és amelyiken van haverod azt ajánlom mert én is boxon tök jót elcsetelgetek haverral

ÉS ha boxot veszel akkor vegyél hozzá kinectet az biztos leköt évekig is.

Remélem segítettem .(ja és nem fikáztam most le a ps3 at :) )

2012. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ja és ugye BF3 akkor multi, ha akarsz érte fizetni: xbox, ha teljesen ingyen akarsz multizni: PS3.

Bár ezt asszem előző hsz-emben is íram már.

2012. aug. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

az utolso elotti kommentelo csak hulyesegedt hordott ossze engem nem az erdekel hogy meiken hogy lehet multizni meg miko dob le a net nekem van vagy 10 15 jatekom amit akarok jatszani rajta pl. gta 4 bf 3 bf 2 bad company a gta 5 elorendelese megvan nfs the run proo srtreet msot wanted 2

sims 3 stb...

2012. aug. 27. 21:55
 6/18 gegegeri válasza:

Mondom hogy tapasztalatból beszélek...

Ha meg ilyen szarokkal akarsz játszani h bf 3 meg stb akkor vegyél gépet jobban jársz mert ott nincs ilyen net problem :D

Én sok szart hallotam ps3 netről szintén ps3 tulajoktól az h neked műkszik az oké ...

De ha multiplatformokon akarsz gamelni akk szerezz be egy fullos gépet boxnak itt a váltás ps3 még 5 évig marad szval nem sok jó játék jön majd rá ...

A moveeye meg a kinect nélkül konzolok nem sokat érnek ...

Ja és sorry exkluzívak miatt ps3 as barátom killzone kifelejtettem a nagyobb címeket irkáltam ki szemléltetésképpen...

Ha meg hiszel ps3 as barátunknak net ügyben és nem akarsz se moveot se kinectet vegyél akármit igazából tök mindegy ezeket a gamekat amikkel játszanál minden elviszi

2012. aug. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Oke de na hogy mondjam en csak counter strikon meg gtan meg call of duty szoktam multizni gepem van az nem kell csak meg nem volt konzolom es azert erdekelne annyira es en romaniaban lakom lehet hogy ti 5.000FT fizetek netre de nallun az 5.000FT kicsit duurva emrt mas a penznem is.
2012. aug. 28. 10:13
 8/18 gegegeri válasza:

na bzmeg lehet hogy más a pénznem de még több fizetést is kaptok mint mi magyarok szval...

Akkor meg a 100 ezer forintos konzol nem durva ?

Am van 10 megás neted ? ha nincs vegyél ps3 at ott asszem nincs követelmény én is sokat vaciláltam boxot vettem nekem bejön de ez rajtad áll.

Használtam 30 k ért kapsz játékkokal tartozékkol 320 gigás ps3 at boxot olcsóbban is.

2012. aug. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

nafigyu csak apam dolgozik ugyved de agoz kepest hogy minen honapban a vilanyszamlank majdnem 200 euro es zsebpenzt nem kapok miota szetvertem a hazat egy hazibulival .w

Amugymeg 2 MB os netem van de mindenhol azt olvasom hogy a Ps 3 jobb mashol azt mondjak hogy az XBOX360 nme romlik gyorsan meg ienek a konzolok altal tapaszttalatlan vagyok es ezert kerek toleetek segitseget de eddig csak 1 valaszt kaptam amibol ertettem valamit.

2012. aug. 28. 12:45
 10/18 anonim válasza:

nekem XBOX360-on van és on-, és offline játékmódokba 100% elégedett vagyok.

plusz szerintem a kinect ezerszer jobb a a MOVE-nál.

2012. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!