Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a különbség a sima Fable2...

Mi a különbség a sima Fable2 és a Fable2 GOTY között?

Figyelt kérdés
Melyiket miért érdemesebb megvenni? Ha valakinek vannak játéktapasztalatai (ezzel is azzal is) örülnék ha leírná.

2012. aug. 29. 19:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy az Xbox 360-as verzióról kérdezek.
2012. aug. 29. 19:25
 2/4 anonim ***** válasza:

A GOTY a Game of the year edition, ez általában az alapjáték kiadva extrákkal pl: eddig megjelent dlc-k, extra témák xboxra, avatar itemek, extra fegyverek stb.


Itt az alapjáték mellet a Knothole Island és a See the Future dlc is benne van.


A limited edition tartalmaz ruhákat, avatar itemeket, de abban nincs benne a dlc, így bő 1p keresés alatt ezeket találtam:)


A fővárosban van egy piac és van egy híd, mellette lelehet menni a partra, ott vannak a dlc-k.


A Knothole Island:

Egy ember elvisz egy szigetre , ahol, már nem emlékszem pontosan hogy vannak, de a lényege, hogy a szigeten elsőnek hideg van(vagy nem, de a sorrend mind1:)), aztán meg kell keresni a tűz elemet, aztán a tűz miatt forróság van, aztán a vizet, aztán a víz miatt nagy esőzés, aztán a földet, aztán talán ennyi 4 elem + pár kincsesláda.


A 2. dlc a jövős az sztem az, hogy van egy árus, akitől a játék elején vetted azt a varázsdobozt, amiért a testvéreddel küzdöttetek, az az ember ad ilyen ereklyéket és pl egy hógömb, amiken belül egy világ van és valami baj van vele pl: Az első küldetés, hogy az egyik mesevilág valamilyen horrorállapotba került, de van olyan is, hogy vérfarkasnak meg goblinnak meg egyéb lénynek kell beöltözni, elég változatosak.


Ha ez az a dlc, de ha jól emlékszem, akkor mutat a jövőből részeket, úgyhogy csak ez lesz az.


Elég változatos küldetések, persze azt bírom, hogy a dlcnél összeszedik magukat és mgyik küldetés változatos:)


Persze az alap verzió is jó, nekem hosszú is volt, én elszórakoztam vele, magyarul meg aztán még jobb:D

2012. aug. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. aug. 29. 21:38
 4/4 anonim válasza:

Én is köszönöm:)

Amugy akkor a Fable 2 GOTY-ban nincs magyar nyelv? Vagy van?

2017. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!