Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy kell flashelni a ps3 slimet?

Hogy kell flashelni a ps3 slimet?

Figyelt kérdés
egy oldalnak a linkje kéne vagy ha valaki elmagyarázná annak megköszönném de nekem az is jó hogy ha mondtok valakit aki pénzért ki flasheli

2012. aug. 30. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak bizonyos PS3-akat lehet (3.55-ös FW és az alattiakat). Ha efölött vagy felesleges, mert még úgy is lehetséges, de nagyon drága (pontos árat nem tudok, de 20k simán, és lehet itthon nem is csinálnak ilyet).

Annyiból meg rengeteg játékot veszel hozzá.

2012. aug. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kössz sajna tegnapi a ps3 é 4.21es afw je de veszek hozzá egy 90napos psn plust de ha esetleg később fellehetne törni és még mindig tartana a psn plus előfizetés akk is feltörhetném?
2012. aug. 30. 16:37
 3/6 anonim ***** válasza:

PS+nak ehhez semmi köze.

Egyébként szerintem ne 3 hónaposat vegyél, én is 3 hónaposat vettem, de aztán megtudtam, hogy még 9 hónapig jönnek hozzá az ingyen játékok (mármint mindig is voltak ingyenes játékok, de max havi 1, most meg elég nagy mennyiségben, havi 3 minimum).

Bár kicsit drágább, de ha most veszel egy egy éves előfizetést hónapra/napra lebontva jobban megéri.

2012. aug. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és elég valószínűtlen, hogy lesz valami előrehaladás flash ügyében, ha valakinek sikerülni is 1) másnapra kint az FW frissítés 2) Sony megegyezik velük/szétpereli őket és másnapra el is tűnik a flash.
2012. aug. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ok kössz akk lehet 1éveet veszek
2012. aug. 30. 17:45
 6/6 A kérdező kommentje:
és mivan ha 3hónapos-at veszek s amikor az lejár skk veszek egy 1 évest
2012. aug. 30. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!