Nintendo 3DS XL vagy PS Vita?

Figyelt kérdés
melyik a jobb mert nagyon szerenték egy hordozható játékgépet és mindkettő nagyon tetszik, jó játékok vannak mindkettőhöz.
2012. szept. 1. 15:49
 1/9 anonim válasza:
Ez tőled függ.A Vita szebb grafikáju,kb olyan mint a PS3 .DS azert jó mert pár játék arra jelenik meg csak.PS Vitan telefonos játékokkal is tudsz játszani az érintő képernyő miatt.Wifi mindkettőbe van.jó dolog a kettő szerintem Vitat válaszd
2012. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amelyik tetszik. Vita komolyabb játékosoknak való (Uncharted szintű játékok várhatóak rá), 3DS meg tipikus Nintendo konzol, casual játékosoknak az a jó választás.
2012. szept. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az előzőeket tudom ismételni.

Nézd meg, milyen játékok vannak a két konzolra, aztán amelyiknek jobban bejön a felhozatala, az alapján dönts!

2012. szept. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyik sem jobb, csak másabb. Attól függ neked mire kell. Grafika szempontból egyértelműen Vita, támogatás és játékok szempontjából 3DS. Konkretizáld a kérdést, és válaszolok, elég alaposan utánanéztem mindkettőnek.
2012. szept. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát nem nagyon tudok többet de a mario nagyon megbolondit régi szép idők:) de a vitának meg több funckiója van a játékban meg minden
2012. szept. 2. 13:23
 6/9 anonim ***** válasza:

Az mindegy milyen funkciója van, ha nincs rá olyan játék, ami téged érdekelne.

Pl. engem sem érdekelne, hogy a 3DS minden reggel teát főz és reggelit hoz az ágyba, este meg még le is ápol, ha nincs rá Uncharted.

Te is dönts így, ha a Mario anyira bejön akkor vegyél 3DS-t.

2012. szept. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Így van.
2012. szept. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3dsre is vannak jó hardcore játékok, vitára meg pár casual, sztem a 3ds jobb, igaz, a vitának jobb a grafikája, de a 3d szerintem egyenlít grafikailag (pl. a kid icarus: uprising grafikája nem egy csoda, de egyszerűen 3d-ben olyan gyönyörű, hogy ha a skyrim grafikáját megszoroznánk 5000-el, az sem tudná kárpótolni). + nem hittem a szememnek mikor megláttam a resident evil revelationst. Szóval te döntesz, nekem a 3ds (sokkal) jobban tetszik, de a vita is jó, vsak nekem nem jön be.
2012. okt. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A "mobiljátékok ps vita-n" sajnos nem teljesen stimmel, mert egyenlöre nem lehet mobilgamét nyomni rajta. De marha jó kis gép! Szép grafó, jó irányìtàs jellemzi. A net is elég kajak (pl indavideorol letölti a videókat) nagyban dolgoznak a feltörésén is. A hardver is odabasz. 3ds 3d funkcioja szerintem inkább zavaròbb mint jò. Ès ha esetleg van ps3 is akkor végképp ps vita! (most is vitarol irtam) Ha a mobiljátékos dologban tévedtem nagyon kèrlek világosítsatok fel!
2012. nov. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!