Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tablet vásárlásnál mire kell...

Tablet vásárlásnál mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Egyáltalán nem értek hozzájuk.Nekem annyi lenne a fontos,hogy utazás közben,más városban ha magammal viszem bárhol fel tudjak csatlakozni a netre és ezzel ne legyen probléma.

Nem kell,hogy sokat tudjon,vaterán néztem,a legolcsóbb kínai is jó lenne,ha képes erre.



2012. szept. 2. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Kínaiakat elkerülném a helyedben, akármelyik Wayteq vagy Concorde (de főleg Wayteq) ajánlott, már 35k-ért vannak nagyon korrekt tabletjeik.
2012. szept. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha vásárolsz jó lenne elmélyedj kicsit a témában,mert így bármi gagyit rád sózhatnak.


AZ aku időre nagyon figyelj, ha sokat utazol ez fontos. Az ipad, samsung 8-10 óra működési időt igér, a többi gyártó 4-6 órát. A olcsó kínai tablettek 3 óra után is megadhatják magukat.


A másik fontos dolog az érintőképernyő az olcsóbbaknak nehezebb a kezelésbe erőteljes nyomást kell kifejteni a készülők működtetéséhez, ami bosszantó hosszú távon.


A tükröződésre is figyelnék ha szabadban használod akkor fény visszaverődik olvashatatlanná téve a kijelzőt, ezen a matt fólia segít.


Ha bárhol netezni akarsz arra mindképp kell a 3g kapcsolatra legyen képes, wifi ugye nem mindenhol elérhető, vagy a mobilinternetre fizetsz elő.

2012. szept. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a segítségeteket!Figyelni fogok ezekre...

a kínaitól azért nem zárkóztam el,mert van egy kínai telóm és maximálisan jól működik,az aksija is.Persze megvan az esély,hogy egy tablet esetében be is fürödhetek vele.

köszi még 1x

2012. szept. 2. 18:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen kínai, mert pl. ZTE is kínai, de nem úgy kínai, mint "no-name gagyi kínai".


#2-t abban kijavítanám, hogy a nem-gagyi kínaiaknak sem kell erős nyomás a kezelésre, már a legolcsóbb Wayteq is kapacitív.

2012. szept. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen,hallottam h a ZTE jó,szétnézek ilyen ügyben :)

köszi

2012. szept. 3. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!