Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A 6-ból 3 speaker csatlakozó...

A 6-ból 3 speaker csatlakozó nem megy. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Kaptam egy DVD lejátszót meg hozzá 6 hangszórót (5+basszus).


Mikor összedugtam, 3 hangszóró nem szólt. Utána bedugtam a kábeleket más csatlakozókba, így derült ki, hogy 3 speaker csatlakozó jó, szól a hang, 3 rossz. Úgy értem a DVD lejátszóban lévő csatlakozó a rossz. A hangszóróké működik.


A csatlakozó még régi típusú 2 kábeles (+ -) nem jack-dugós.


Mi lehet a 3 rossz csatlakozó problémája?


Szívesen kísérletezek, mondjátok csak hogy cseréljek ki a lejátszóban valamit, ha az a gond. A gép már nem kell a garancia már nem él.


Köszönöm a válaszokat.


2012. szept. 4. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég sok oka lehet, a digitális résztől az erősítőn át a csatlakozó bekötéséig. Ezt így nehéz lesz megtalálni. Bár ha több ilyen hiba is van, akkor valszeg nem a csatlakozók. Mindenesetre onnan indulnék visszafelé egy műszerrel meg egy kapcsolási rajzzal.


Áramütést kockáztatsz, ha beleberhelsz, ugye tudod?

2012. szept. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már kb. feladtam.


Műszerem nincs, kívülről meg semmi hiba nem látszik. Ez van.

2012. szept. 4. 19:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Megkockáztatom, hogy túl lettek terhelve, és elszállt a végfokuk, szép sorban. (De csak tipp.)
2012. szept. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!