Mit ajánlotok, mit vegyek középsulihoz? Ipod, Ipad, okostelefon vagy laptop?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Úgy néz ki, hogy koleszos leszek, és azt szeretném kérdezni, hogy mit ajánlotok. Persze az összejövő ballagási pénztől is függ, de szerintetek melyik lenne a legjobb? Mindenféle képpen internetelérhetőség miatt kellene, mert sokszor szükségem lesz az internetre.

2012. szept. 8. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Ipad jobb mert könnyebben horodzható :)

Viszont a Laptop is jó :)

2012. szept. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem meg könyv!Tanulni mész nem játszani!
2012. szept. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Laptopot vegyél. Ipad fos.
2012. szept. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Xxhbd válasza:
42%
Ha kell microsoftot is használnid akor laptop ha nem akkor viszont iPod/iPad
2012. szept. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdés hogy mit akarsz rajta csinálni? Jegyzetelni, vagy csak a szórakozás miatt kell valami elektronikai eszköz. Mert ha jegyzetelni kell akkor csak laptop (és nem netbook!!!), talán még egy iPad bluetooth-os billentyűzettel belefér.


Viszont ha tényleg úgy érzed hogy nem használnád ki egy laptop képességeit, de mégis kell a hordozhatóság és a szórakozás akkor iPad.

2012. szept. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Végülis ha úgy vesszük mindenre. Művészetis suliba megyek, és valószínű, hogy sok dolognak kell majd utánanéznem (ugye festmények, plusz munkák esetleg, ihlet gyűjtés a városon és a tájon kívűl), jegyzetelni és zene (szeretek zenét hallgatni alkotás közben). Köszönöm a választ, a modortalant észre sem vettem... :)
2012. szept. 12. 17:10
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja és szerintetek egy művészeti sulihoz kell microsoft? Úgyértem, kiselőadáshoz meg egyebekhez.
2012. szept. 12. 17:12
 8/9 anonim válasza:
Szerintem mindenképp laptop nagy memóriával. Egy ismerősöm grafikus, és rengeteg nagy helyet foglaló programot kell használnia,ha dolgozik pl. neki már a laptop sem elég, hanem nagy képernyőjű asztali gép kell.
2012. szept. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm! :)
2012. nov. 5. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!