Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom megszüntetni az...

Jenni0407 kérdése:

Hogyan tudom megszüntetni az írásvédetséget?

Figyelt kérdés
Sziasztok az a helyzet, hogy az mp3-amat rádugtam a laptopra, hogy letöröljek róla pár zenét de nem sikerült mivel azt írta ki, hogy írásvédett kérem szüntesse meg és se hogysem tudom megszüntetni igazából nem is igazán értek hozzá ezért fordultam hozzátok !! Próbáltam le formatálni is de ugyanazt írta ki ! :/
2012. szept. 9. 16:11
 1/2 anonim válasza:
Háát én se nagyon értek hozzá, de elvileg ha a file-ra jobb klikkel rá kattintasz akkor megjelenik az, hogy tulajdonságok és azon belül valahol kikell legyen pipálva eg y kocka ami mellé az van írva, hogy Írásvédett. Na azt a pipát szedd ki.
2012. szept. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm már megoldottam :)
2012. szept. 12. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!