Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol tudnám leadni régi műszaki...

Hol tudnám leadni régi műszaki cikkeim?

Figyelt kérdés
Itthon nagy lomtalanítást csináltam és előkerültek égi dvd lejátszók hangfalak hifik.. de már nem jók .. hol lehet őket leadni ? újrahasznosítás céljából ? kukába nem akarom ezeket dobálni egyébként is jobb lenne inkább elvinni valami ilyen helyre... hallottam hogy vannak ilyen helyek de nem tudom hol és hogy működnek.. pedig már 2 napja böngészem a googlet de nem találok rá.. Borsod megyében kéne egyébként nekem
2012. szept. 10. 16:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom,mert pesti vagyok.Itt szokott olyan lenni hogy leadod és kapsz érte virágot amit elültethetsz erkélyre vagy kertbe. Kertvárosi rész van az ut túloldalán,legzöldebb kerületben lakok Pesten belül.
2012. szept. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!