PS3 vagy Ez a gép?

Figyelt kérdés

AMD FX 6100, Gigabyte ATI Radeon HD6850, ASRock 9700 EXTREME4. Raidmax Cyclone 316B, Corsair CMPSU-700G 700W.

Tehát vegyek egy ps3-at vagy ezeket? (Csak alaplap, proci, vga, táp, ház; a többi megvan) Kérlek indokoljátok is! Köszi.



2012. szept. 10. 19:41
1 2
 1/18 Cloofer ***** válasza:

Ha már van géped akkor a PS3-at, mert az egy JÁTÉKkonzol.

Sokkal kényelmesebb kanapéről, ágyból, fotelből játszani TV-n mint 20 centire görnyedni egy monitor előtt.

2012. szept. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

PS3 mellett érvek:

- legdurvább exkluzív játék felhozatal ebben a generációban

- ingyen multi (bár ez úgy tudom PC-n is így van)

- ahogy előző írta: kanapén kényelmesen játszhatsz

- nem kell szenvedni semmilyen telepítéssel meg hülyeségekkel (na jó, néha van patch játékhoz meg FW frissítés, de egyszerűbb, mint gépen telepíteni)

- feleannyiba kerül, mint egy "átlag" PC


PC előnyök:

- jobb a grafika (az esetek 10%-ában, maradék 90-ben leszarják a PC-seket és ugyanazt a konzolportot megkapják ugyanolyan vagy rosszabb grafikával

- olcsóbbak a játékok (átlag kb 2k-val)

2012. szept. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ. Az a helyzet hogy van gépem de már nem egy mai harcos. (Dual core 1.8, 4gb ram, nvidia geforce 8500gt)

Nem tudok dönteni, mert ha megveszem a pct akkor kb 2-szer, 2.5-szer többe kerül mint a ps. (Ez hátrány) DE! Én az a tipikus "csóró" voltam mindig aki mindig letöltöte a játékokat ahelyet hogy megvette volna. Tehát a ps olcsób de ha játékokat akarok rá akor az mindig plusz pénz...

2012. szept. 10. 23:47
 4/18 anonim ***** válasza:

Viszont ha olyan PS-t veszel, ami módosított, akkor arra is le tudod tölteni a játékokat! :)


Amúgy meg ha eredetid lenne, akkor is lehet venni egy ún. PlayStation Plus előfizetést (havi 1-2000 Ft) és cserébe asszem az év során 42 játékot kapsz, ingyen.

És nem a ZS kategóriából, hanem olyanokból, amelyeket a szakma és a játékosok is elismertek (LBP, inFamous 2, Red Dead Redemption stb.)

De rád bízom, mindenesetre én is a PS-re voksolok! :D

2012. szept. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Tusu72 válasza:
Ha a pc-t rákötöd HDMI kábellel a FULL HD-S lapos tv-re veszel egy XBOX 360 CONTROLLERT vezetékes vagy anélkülit máris nyomathatod a gammát,ennyit a monitor elött görnyedésről!Egy durva videokari megeszi a PS 3-at reggelire,és igen is látszik a külömbség+más egyebet is lehet egy pc-vel csinálni.
2012. szept. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

èn pc-t javaslom

multifunkcionalis

szebb gafika

könnyebb játèk letöltès

több és olcsobb gamek

(+ps3-hoz szep nagy fhd tv kell ami jo draga)

2012. szept. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Van egy 32'' es TV-m Full HD. Tehát az nem probléma. A grafikát soha nem helyeztem mindig az elsö helyre. Elsö helyre mindig a játékélményt helyeztem. A grafika 2. vagy 3. , mert például van a Limbo. Semmi szín semmi grafika de eszméletlen játék. Se történet se semmi, mégis eszméletlen. :) ... Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 12. 11:16
 8/18 anonim válasza:

Ps3mal kényelmesebb játszani én imádom, könnyebb telepíteni, irtó jó kezelés. PC: le tudsz rá tölteni, multifunkciponális. PS3: exkluzvak: uncharted pl.

sztem ps3

2012. szept. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha a játékélmény a fontos, akkor nézd meg, mik azok a játékok, amelyek csak az adott hardveren leszek elérhetőek. Nem fogsz meglepődni, ha PS3-on többet találsz! :)
2012. szept. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Hát olyan rengeteg exkluzív cím sincs ps3-ra :)

Azt hiszem maradok a ps-nél. A gép 3x-4x annyiba kerülne :(

Kösz a válaszokat!

2012. szept. 12. 17:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!