Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi kell ahhoz, hogy 2 ilyen...

Mi kell ahhoz, hogy 2 ilyen hangfalat végfokkal a számítógéphez/laptophoz lehessen kötni?

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 13. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Erősítő, mondjuk 2*100W-200W sínusos
2012. szept. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kábelekre gondoltam A végfok 380W Rms ezeken kivül más eszköz ugye nem kell?
2012. szept. 13. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Látnoki képességeim az utóbbi időben meggyengültek és nem "látom" milyen bemeneti csatlakozók vannak a végfokon.

Sajnálom, de nem tudok válaszolni.

Most megyek képességfejlesztésre, ha visszatérek talán tudok válaszolni.

Egyébként igen jól sikerült az elterelő információ, mert mi a bánatnak van linkelve a hangfal képe és adatai, ha úgyis meg meg van már az erősítő és a kérdés nem is ahhoz kapcsolódik.

Elszomorodtam ,mert még ezt sem "láttam" meg...

2012. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A hangkártya vonali kimenetére (line out) vagy afejhallgató kimenetére valószínű 3.5 ös szterejó jack dugóval lehet csatlakozni, kell egy kábel, aminek a másik végén olyan csatlakozó van, amit az erősítő tud fogadni. (természetesen az erősítőt is össze kell kötni a hangdobozokkal, de gondolom ez magától értetődő)

Kérdezed meg híradástechnikai boltban.

A fejhallgató kimenetet, vagy a vonali kimenetet már tudja erősíteni az erősítő.

2012. szept. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!