Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek az Apollo...

Mi a véleményetek az Apollo quicki 731 típusú tablet gépről?

Figyelt kérdés
most 19ezerért van az egyik pesti plazaban, és nekem meg épp olcsó 3gs tablet vásárlásán jár az agyam... Ha ez nem éri meg, akkor mit ajánlanátok 30ezer alatt, ami internetre, filmre, zenére alkalmas, és van benne wifi és 3g mobilnettel is boldogul? Illetve hátrány e az, hogy nem 4es android van rajta?

2012. szept. 14. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Ennyiért jelenleg ez a legjobb vétel akciósan :

[link]


A 3g támogatás az úgy értendő hogy bizonyos mobilinternet stickeket kezel, nem beépitett a 3g !

2012. szept. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, sajnos mire betettem bankra a pénzt (ami még majd jövő héten íródik jóvá) elfogyott a tablet. Más jó ötlet, amiből még lesz jövő héten és hasonló árban van?
2012. szept. 15. 15:28
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. szept. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én tegnap vettem ilyet és eléggé szétnyomkodtam.

Egy bajom van vele, hogy böngészés közben néha beakad, szerintem ez a kicsi processzor miatt van,de egyébként elég jó. Ennyiért szerintem ez tökéletes választás.

2012. okt. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen olcsó-gyenge táblán jobb az android 2.3 mint a 4.0, mert gyorsabb, és nincs nagy hátránya egyelőre, később lehet hogy pár alkalmazás nem fog indulni 4.0 alatt, de az csak évek múlva lesz.
2012. okt. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a végén inkább egy mtech atab7g mellett döntöttem, ez eddig tökéletesen bevált. :)
2012. okt. 14. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!