Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék az Xbox360 csatlakoz...

Dudola József kérdése:

Szeretnék az Xbox360 csatlakozni a netre de nem tudok. Digi netem van, és közvetlenül az Xbox360 dugom az utp kábelt, de semmi. Azt írja ki, hogy nincs kapcsolat, vagy korlátozott. Mi lehet a gond, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

2012. szept. 16. 12:54
 1/3 luciferko válasza:

Szia!


Ha van routered, akkor a menüjében klónozd annak a számítógépnek a MAC-címét, amiről megy a net.

Ez egyszerűen megoldható, belépsz router menüjébe, keresel egy olyan menüpontot, hogy "MAC Clone", s rákattintasz a MAC Clone gombra.


A második lehetőség, hogy az Xbox-odnak megváltoztatod a MAC-címét, a PC-dére. Ennek leírását itt megtalálod:

[link]


A számítógéped ip-címét a parancssorból tudod megnézni az

ipconfig /all

paranccsal. (Fizikai cím néven találod)

2012. szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És a pc nek hol találom meg a MAC-címét?
2012. szept. 16. 13:30
 3/3 A kérdező kommentje:
Megváltoztattam az xbox-nak a Mac címét a pc nek a fizikai címére,beírtam manuálisan az Ip címet,meg mindent amit kell,felhasználónév,jelszó,de semmi.Nem kapcsolódik az internetre,Gőzöm nincs,hogy mit kell még csinálni.
2012. szept. 16. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!