Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Villogó led, nem kapcsol be a...

Villogó led, nem kapcsol be a tv. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Nyomogatásra villog, majd ez leáll, de nem kapcsol be.
2012. szept. 16. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, nem figyeltem. Mit is mondtál milyen tévé?
2012. szept. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bocsi samsung led 23 colos.
2012. szept. 17. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:
2012. szept. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 vuve válasza:
Szia!Nálam is ez a gond.Úgy kezdődött,hogy magától ki-be kapcsolt.Volt olyan is,hogy bekapcsolt és csak hang volt,kép nem.Mi ennek az oka?Meg lehet javítani?Vagy vegyek másik tv-t?
2015. szept. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 CINKE PAPA válasza:
Ha még nem késő a válaszom próbálok segíteni.Remélem érthetően le tudom írni.Ugyanez a problémám volt amire a szerelő azt mondta hogy alaplapot kell cserélni.Na had ne mondjam az árat!Mielött elvinnéd vagy bármennyit költenél tedd a következőt:Kapcsold be a tv-ét és a hozzá csatlakozott eszközödet.Mondjuk laptop.Amikor a tv-éden zöld a led és már nem villog,helyezz rá a képernyőre egy minnél erősebb lámpát,hogy teljesen feküdjön rá,hogy a fény ne vesszen el!Ami a laptopon van azt a tv-én a fény körül ha látod,akkor a tv-édnek csak annyi a baja,hogy a lámpákat kell ellenőrizni,cserélni.
2018. júl. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!