Megéri-e PS2-őt venni?

Figyelt kérdés

szeretnék venni valamilyen konzolt,mert az utóbbi időben megtetszettek.. de x-box ra nincsen pénzem...

van e értelme ps-2 őt venni? mik kellenek még hozzá? (mem kártya stb) árba mindenennel együtt amik szükségesek hozzá kb mennyi lenne? ja kell egy plusz kontroller is



2012. szept. 17. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az xbox 360 -al jobban járnál, milyen tv-re lenne kötve ?

Ennyi a slim:

[link]

2012. szept. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy tizssel több az Xbox360 slim!

[link]

2012. szept. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hagyományos tv-m van


nem plazma nem lcd,,,, háát nemtom h melyiket vegyem... használtan megéri venni? akármelyiket

2012. szept. 18. 17:27
 4/5 anonim válasza:
Sztem megéri. Nekem is az van, csak olyat ne vegyél, amelyik már ki van chipelve, mert abban nem lehet megbízni. És amúgy még jönnek ki rá játékok is, tehát szerintem jó :)
2012. szept. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

MEGÉRI!

Egy játékkonzollal akár 20 év után is el lehet játszani,hisz hát ez a lényeg nem,hogy játszunk vele?! :) :)

A ps2 nagyon jó játékkonzol,és még évek után is az lesz!

2012. okt. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!