Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Táblagépet vegyek vagy telefont?

Táblagépet vegyek vagy telefont?

Figyelt kérdés
Nme tudom hogy melyik lenne jobb. Szeretnék filmet nézni rajta de közben az is jó lenne ah neteni is lehetne rajta de közben telefonálni is kéne vele:/ most melyiket éri meg jobban?filmet nézni nagyban és netezni nagyban vagy pedig telefonálni és filmezni kicsiben?:S foggalmam sincs melyiket vegyem:/
2012. szept. 17. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
4,3 colos kijelzővel rendelkező mobilokon egész élvezhető az egérmozi. Telenor One Touch S negyvenpárezer forint.
2012. szept. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak az akora hogy nem fér el a zsebembe:/ mondjuk a táblagép sem férne el de aztnem is próbálnám beletenni:P
2012. szept. 17. 22:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a zsebedbe bele fér 4,5 colig a telefon , de te tudod mien zsebed van nem én :P. Szerintem is egy 4.3 , 4.5 colos telefon éri meg a legjobban , vagy vegyél egy tablettet és egy 2000 ft s telefont .Mivel nem tudom menyi pénzbe akarsz venni ha olcsóbbat akarsz 50.000 ft ná van a


ZTE Skate Mobiltelefon


vagy a Francia Alcatel OT-995 (Az is 50k ft körül van és természetesen mind kettő memória kártyás , mert gondolom az is fontos szempont .)

Vagy ha több pénzben akkor ott a Nokia lumia 920 (a képernyőfelbontása nagyon jó és 600 euró körül van ) vagy a galaxi S3 ennek is ugyan ojan a képernyőfelbontása .

Vagy nem tudom mennyire tetszik az hogy egy olcsó telefon és egy tabletta.

2012. okt. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Asus Padfone 2, táblagép és mobil egyben, csak 300000 körül lesz az ára
2012. okt. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
samsung galaxy tab 2.7.0 50000 ft körül van a Media Marktban és lehet bele sim kártyát tenni.
2013. aug. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!