Mi okozhatja, hogy a TV "magától" hirtelen felhangosodik a maximumig?

Figyelt kérdés
Hagyományos, kb. 5 éves Philips készülék. Ha távirányítóval lehalkítom, néhány mp után újból hangosodik,jönnek a "zöld vonalkák". Érdemes javíttatni?

2012. szept. 19. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer én is belefutottam egy ilyenbe, és nem jöttem rá. De pár példa. Beragad a távirányítón a gomb és épp akkor fordítottad az infraérzékelő felé.

Vagy másnak is olyan távirányítója van és ablakon keresztül szórakozik, vagy univerzális tanítható távirányítóval szórakozik.

Vagy tönkrement valami elektronika és az tréfál meg.

Nyilván érdemes utánajárni és megcsinálni, mert ha TV-re alszol el, a sz*r is kiugrik belőled ha az RTL klub mérőjelére ébredsz maximum hangerőn.

2012. szept. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor is előfordul ilyesmi, ha sokáig(napokig, hetekig) nincs kikapcsolva a készülék csak a távirányítóval.

Ilyenkor ki kell kapcsolni - áramtalanítani!, majd néhány percet várni a visszakapcsolással.

2012. szept. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez komoly. Ez azért van, ha valaki meghal a tv előtt a szomszédok meghallják?
2012. szept. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!