Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » FM transzmittert lehet használ...

FM transzmittert lehet használni régebbi típusú autókban is, mint pl. Ladában?

Figyelt kérdés
Van egy jó állapotú Ladám, de ugye abban még csak kazettás magnó van, az FM transzmitter működési elve pedig nem igazán világos nekem. Elég bedugni a szivargyújtóba és ráhangolni a rádióra, vagy össze is kell kötni a kettőt?

2012. szept. 22. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van szivargyújtó és van benne rádió, akkor minden további nélkül használható.
2012. szept. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, van mindkettő, csak az kavart meg, hogy amit kinéztem, ahhoz adnak egy vezetéket is, aminek mindkét vége sima jacknek tűnik és nem értem, hogy az minek.
2012. szept. 22. 08:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyik vége megy a transmitterbe, a másik meg mp3 lejátszóba, telefonba, bármibe ami jack-en ad ki hangot. Így a rádióban tudod hallgatni azokat is.
2012. szept. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen : )
2012. szept. 22. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!